Zühtüpaşa Böcek İlaçlama

Zararlı böcek ve kemirgenlerle mücadele etmek için kurulan Zühtüpaşa böcek ilaçlama şubemiz, Kadıköy ilçesine faaliyet göstermektedir

Zühtüpaşa böcek ilaçlama servisi tüm bölgelerde kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Böcek ve kemirgenler insanların yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyen canlılardır. Böcek ve kemirgen sağlığımıza, bulunduğumuz ortamda yer alan eşyalara, tarla, sera, bahçe de yer yalan mahsullere ciddi zarar verirler. Yaşam alanlarımızda yer alan haşere ve kemirgenlerden kurtulmanın en doğru çözüm yolu profesyonel ilaçlama şirketlerinden hizmet almaktır.

Bireysel olarak haşere ve kemirgenlerle mücadele boşa zaman kaybı yarattığı gibi sağlık problemlerine ve maddi kayıplara neden olmaktadır. Küçük haşerelerden bireysel yollarla kolayca kurtulabileceğinizi düşünebilirsiniz. Fakat pire, bit gibi küçük haşere türleri tek tek öldürmekle başa çıkabileceğiniz canlılar değildir. Çünkü bu tür böcekler çok hızlı üreyerek ortama yayılırlar. Sayıları çok fazla olan bu böcekler yumurtlama yöntemiyle çoğalmaktadırlar. Böcekler genellikle yumurtalarını eşyaların arasına gizlerler. Yumurtalar kısa sürede ergin hale ulaşarak yaşadığınız alana tekrar dağılırlar. Profesyonel böcek ilaçlama hizmeti aldığınız takdirde haşerelerin yuva yaptığı bölgeler tespit edilerek en etkili ilaçlarla uygulama yapılacaktır. haşere ve kemirgenlere karşı tek bir ilaç etki etmemektedir. çünkü her canlının bağışıklık sistemi farklılık göstermektedir. kullanılan ilaçlar haşere ve kemirgen türü tespit edilerek en uygun ilaçlarla uygulamaya başlanmalıdır.

Zühtüpaşa ilaçlama şirketi olarak en çok ilaçlama uyguladığımız böcek ve kemirgen türleri;

Akrep,çıyan,bit,pire,güve,halı böceği,hamam böceği,tespih böceği,karınca,örümcek, sivrisinek,kırkayak,tatarcık,kakalak,mite,danaburnu,uyuzböceği,kene,çatı faresi,lağım faresi,tarla faresi,ev faresi,kör fare…

Zühtüpaşa böcek ilaçlama şubesinde, her türlü böcek ve haşere türüyle mücadele ederek başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Böcek ilaçlama hizmeti almak istediğiniz zaman 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir