Zeytinburnu Böcek İlaçlama

Zeytinburnu son yıllarda yurt dışından çok fazla göç almış ve kendi kalabalık insan kitlesiyle daha da genişlemiş bir nüfus hacmine sahiptir. Kalabalıklarla birlikte hijyen sorununun da baş göstermesi civarda yaşayan farklı canlı popülasyonlarının da ortaya çıkmasına neden olmuştur. Zeytinburnu ilçesinde bu nedenlerle en çok şikayet aldığımız haşere ve böcek türleri arasında kene, pire, tahtakurusu, bit, kakalak, hamam böceği/kalorifer böceği, mayt, mite, çıyan, tahtakurdu gibi zararlı haşere ve canlılardır. Bunun yanında fare ve türlerinden de oldukça şikayet almaktayız. Lağım faresi, ev faresi, fındık faresi en çok görülen kemirgen türleri arasındadır. Zeytinburnu böcek ilaçlama servisi olarak her Zeytinburnu ilçesinde 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Gelen talepler doğrultusunda baktığımızda genel olarak geç saatlerde iş yerlerinin ilaçlaması, gündüz saatlerinde de ev tipi yaşam alanlarının ilaçlaması yapılmaktadır. Zeytinburnu haşere ilaçlamaları alanında Sağlık Bakanlığınca tam yetkili bir ilaçlama firmasıyız. İlaçlarımızın hepsi Dünya Sağlık Örgütü standartlarında olup ayrıca TSE garanti belgelidir.

7/24 Hizmet Verdiğimiz Semtler

  • Çırpıcı
  • Seyitnizam
  • Topkapı
  • Telsiz

Şirketimizin hizmetleri, yalnızca ilçe semtleri ile sınırlı değildir. İlçeye bağlı bulunan tüm mahallelerde de kesintisiz hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Sağlığınızı Korumak için Haşere Mücadelesi

Haşereler, etrafta görüntü kirliliğine neden olan canlılardır. Yaşam alanlarında haşere varlığı, hem insanların huzursuz eder, hem de yaşam kalitesini olumsuz yönde etkiler. Haşerelerin zararları bununla sınırlı değildir. Haşerelerin bulunduğu alanlar, insan sağlığı açısından riskli alanlardır. Bu alanlarda, bir tane bile haşerenin var olması, o alanda zararlı bakterilerin olduğunun bir göstergesidir. Uzman firmaların gerçekleştirdiği işlemler ve bilinçli olarak uygulanan yöntemler sayesinde, bu bakteriler yaşam alanlarından arındırılmaktadır. Bu sayede, yaşam alanları güvenli hale getirilmektedir.

İlaçlama Fiyatları

Zeytinburnu fare ilaçlama hizmetlerimizden tüm halkımız faydalanabilsin diye uygun fiyatlarla uygulama yapmaktayız.  Firmamız, ilçede en ekonomik ücretlerle işlem yapan firmadır. Güvenli yaşam olanağını tüm halkımıza sunmaktadır. Zeytinburnu ilaçlama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla ve Garantili Yöntemlerle  İlaçladığımız Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği, tesbih böceği,gümüş böceği, mayt, Amerikan/ Alman hamam böceği, yılan, tatarcık, yaban arısı, çıyan, kene, bit, kulağakaçan böceği, tatarcık,uyuz böceği, sıçan,çekirge, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, tahtakurusu, pire, eşek arısı, akrep, halı böceği,  kertenkele, sinek, salyangoz, karınca, tahtakurdu, kakalak, akar, örümcek, sivrisinek, kırkayak, mite, güve, karafatma.

Uzman personeller eşliğinde gerçekleştirilen işlemler, açık ve kapalı bütün alanlarda %100 başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

Tekniklerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Yöntemlerimiz hakkında gerekli tüm bilgileri, müşteri temsilcilerimiz sizlere vereceklerdir. Günün her saati çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Zeytinburnu’nda Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir