Yenibosna Böcek İlaçlama

Yenibosna böcek ilaçlama servisi her türlü haşere ve kemirgen türüne karşı profesyonel ilaçlama hizmeti vermektedir.

İlaçlama uygulamalarını her mekanda en uygun yöntemlerle, Yenibosna haşere ilaçlama servisimizden almanız mümkündür. Sıvı, katı ve jel ilaçlar kullanılarak uygulanan ilaçlama yöntemlerinin tecrübe ve bilgi donanımına sahip kişiler tarafında yapılması gereklidir.

Öz Böcek İlaçlama firması yıllardır ilaçlama şirketleri arasında, en kaliteli haşere ilaçlarını kullanarak hizmet vermektedir. Kaliteden ödün vermeyen firmamız için insan ve çevre sağlığı bizim için en önemli değerdir. Vermiş olduğumuz ilaçlama hizmetlerimizin yanı sıra, sizlere bilgi vermek için müşteri temsilcilerimiz günün 24 saati ilaçlama konusunda detaylı bilgi vermektedir.

Yenibosna fare ilaçlama hizmeti de vermekte olan servisimiz bu zararlı kemirgenlere karşı farklı yöntemlerle ilaçlama hizmeti vermektedir. Fare ilaçlamalarımız kemirgenin yaşadığı yere göre (lağım faresi, ev faresi, tarla faresi, fındık faresi…vb gibi) ve türüne göre yapılmaktadır. Fare zehirleri, fare buğdayları ve fare istasyonları kemirgenlere karşı uygulanan ilaçlama yöntemlerimizdendir.

Firmamız tarafından yönlendirilen ekipler Öncelikle yaşam alanlarınızda bulunan haşere ve kemirgen türünü belirler ardından en uygun ilaçlama yöntemini sunarlar.

Böcek, haşere ve fare ilaçlama Yenibosna semtinde büyük bir titizlilikle uygulanmaktadır. Kalorifer böceği, tahtakurusu, pire, bit, kene, hamam böceği, çıyan, kulağa kaçan, mite, mayt, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Doğu hamam böceği gibi insan için zararlı olan organizmanın temizlenmesi firmamız tarafından yapılmaktadır.

Yenibosna böcek ilaçlama hakkında daha fazla bilgi almak için servisimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir