Sultangazi Böcek İlaçlama

Sultangazi böcek ilaçlama hizmetlerimiz Habibler, Cebeci, Kazımkarabekir, Sultançiftliği, Yayla, Zübeyde Hanım semtlerinde bulunmaktadır. İlçede bulunan tüm mahallelere de yılın 365 günü ve günün 24 saati sunduğumuz hizmetler sayesinde, ilçedeki sağlıklı yaşam alanlarını yükseltmiş bulunmaktayız.

Hizmet Alanları

Servislerimiz, ev, iş yeri, depo, hastane, pastane, fırın, bahçe, cafe, fuar alanı, konser alanı, bahçe, park, postane, yuva, bakkal, dükkan gibi alanlarda, kısacası açık alanların ve kapalı mekanların tümünde haşere ile mücadele etmektedir. Haşerelerin birçok türü açık alanlarda, sebze ve çiçeklerle beslenmektedir. Yeni ekilmiş olan çiçekleri ve sebzeleri tahrip etmektedir. Tarlalardaki mahsulleri verimsizleştirmekte, konutların bahçelerinde bulunan çiçekleri tahrip etmektedir. Ancak aç kaldıklarında ise insanların gıda artıkları ile beslenmekte, bazı böcek türleri ise insanların eşyalarını kemirmektedir. Besin arayışı içine girerlerse, insanların yaşam alanlarını istila edebilirler. Bahçelerden bir şekilde evlere geçiş sağlayabilirler.

Zararlı Canlıların Evlerimize Geçiş Yolları

  • Açık cam, kapı, pencere
  • Tuvalet ve su boruları
  • Kanalizasyon kanalları
  • Dışarıda vakit geçiren evcil hayvanlarımız aracılığı ile
  • Dışarıdan satın alınan herhangi bir eşya üzerinde

Açık ve Kapalı Her Alanda Karşımıza Çıkan Zararlı Canlılar

Kokulu, sıvı, katı, jel, kokusuz ilaçlarla kalorifer böceği, gümüş böceği, Amerikan/ Alman hamam böceği, tatarcık, yaban arısı, çıyan, kene, bit, uyuz böceği, çekirge, sivrisinek, tahtakurusu, kulağakaçan böceği, pire, eşek arısı, akrep, kertenkele, sinek, salyangoz, karınca, tahtakurdu, kakalak, akar, mayt, hamam böceği, tesbih böceği, tatarcık, örümcek, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, halı böceği,  kırkayak, sıçan, mite, güve, yılan, karafatma Sultangazi böcek ilaçlama servislerimiz tarafından kontrol altına alınmaktadır.

Böcek ilaçlama Sultangazi’de kaliteli olarak firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Sultangazi böcek ilaçlama şirketleri içinde en kaliteli hizmeti, en düşük fiyatlarla sağlayan şirketiz. Müşterilerimizin memnuniyetini, istek ve önerilerini ön planda tutarak, çağrı merkezimiz aracılı ile haşereler ile ilgili tüm sorularınızı günün her saati cevaplandırmaktayız.

Sultangazi haşere, fare ve böcek ilaçlama fiyatlarımız hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi arayınız.

Sultangazi‘de Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir