Sultanbeyli Böcek İlaçlama

Sultanbeyli böcek ilaçlama servisimiz Özböcek ilaçlama Firmasının Sultanbeyli şubesi olarak tüm ilçe semt ve mahallelerinde 7/24 hizmet vermektedir. Şikayetlerinizi dilediğiniz zaman çağrı merkezlerimizi arayarak belirtip, ilaçlama hizmeti isteyebilirsiniz. Sultanbeyli Haşere İlaçlama Servisimiz eğitimli profesyonel bir ekip tarafından ve Sağlık Bakanlığı onaylı yetki belgeleri ile, kullandığı ilaçlar da TSE garantili olan kimyasallarla yapılmaktadır.

Haşere, böcek ve kemirgen ilaçlamaları canlının türüne, yoğunluğuna ve bulunduğu alana göre belirlenmektedir. Pire, tahtakurusu, kene, sivrisinek gibi canlılar kan emerek çoğalan konakçı canlılardır. Ancak birçok hastalığın oluşumuna neden olan bu canlıların ortamdan dezenfeksiyonu son derece gereklidir. Çünkü bu kan emiciler ısırıklarıyla insana sıtma, astım, hepatit gibi etkili hastalıklar bulaştırırlar. Sultanbeyli haşere ilaçlama servisimiz tarafından konakçıların ortamdan dezenfeksiyonu sıvı kimyasal ilacın sisleme yöntemi ile ilaçlanmasıyla yapılır.

Hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma gibi böcekler için jel ilaçlama uygulamaktayız. Kokusuz ve etkili bir ilaçlama uygulamasıdır. Diğer ilaçlama yöntemlerimiz gibi kalıcı ve garantilidir.

Sultanbeyli Fare İlaçlama yöntemlerinde de yine ilaçlama yapılacak alanın iç mekan veya dış mekan, bodrum katı veya ev içi gibi konumlarına ve kullanım biçimlerine göre yöntemler ve kimyasallar belirlenmektedir. Tespit yapıldıktan sonra fare ilaçları, fare tozları ya da fare istasyonları gibi fareye özgü ilaçlamalardan biri uygulanır.

Bilgi gerektiren ilaçlama işlemlerinin kesinlikle bireysel olarak bilinçsizce ve kulaktan dolma sanılarla yapılmaması gerekiyor. Kendinize ve çevrenizdeki başka canlılara da zarar verebilme ihtimaliniz çok yüksektir çünkü. Her haşerenin, her böceğin ve her farenin çok fazla çeşidi olup hepsinin yaşam şekilleri de farklılık gösterir. İlaçlamanın etkili ve kalıcı olması için onların metabolizma yapıları ve yaşam alışkanlıkları hakkında fikir sahibi olunması gerekir. Sultanbeyli Böcek ilaçlama servisimiz bu zararlı organizmalar hakkında eğitim almış ve 20 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet vermektedir. Sultanbeyli haşere ilaçlamalarında tüm ilçenin semtlerinde ve mahallelerinde kalıcı hizmetler sunmaktayız.

Çağrı merkezimizi 7/24 arayarak randevu oluşturabilirsiniz. Sultanbeyli İlçesi Böcek İlaçlama Fiyatları hakkında müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir