Sineklerin Zararları

sineklerin-zararlariHaşere grupları içerisinde, insanlarla aynı ortamı en çok paylaşan sineklerin zararlarından korumak için şirketimizden her zaman yardım alabilirsiniz.

İnsanlara Nasıl Zarar Verir?

Sinekler, kan emen canlılardır. Dolayısıyla zarar vermeleri daha da kolaylaşmaktadır. Kan yolu ile bulaşan birçok ölümcül hastalık bulunmaktadır. Bunlardan bazıları verem, tifüs, dizanteri, humma, hepatit virüsü gibi hastalıklardır. Hastalık virüsü taşıyan bir canlının kanını emdiğinde, sağlıklı bir diğer canlıya bunu yine kanını emerek bulaştırabilir. Bu şekilde hastalık alışverişini kolaylaştırmaktadır.

Aynı zamanda, insanları ısırdığı için de deri üzerinde kabarcıklar oluşmasına neden olmaktadır. Bu kabarcıklar, sürekli olarak kaşınmaktadır. İnsanların günlük hayatını olumsuz yönde etkileyen kaşıntı, bazı zamanlar dayanılmayacak boyutta olmaktadır. Okul ve iş yaşantısında sekmelere neden olabilmektedir. İnsanların işe, okula gidememesine dolaylı yoldan neden olan, boyu küçük olan sineklerdir.

Kan emen sinekler, dişi olanlarıdır. Erkek olanları ise meyvelerin suları ile beslenmektedir. Bu yüzden çiçeklerimize dadanmakta ve tahrip etmektedir.

Sinek İlaçlaması Doğru Şekilde Nasıl Yapılır?

Doğru yöntemlerle gerçekleştirilecek sinek ilaçlama hizmeti, sıvı ilaçlarla yapılmaktadır. Püskürtme yolu ile uçan haşereler üzerinde de etki sağlanmaktadır. Şirketimiz, sinek ile mücadele ederken, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla işlem yapmaktadır. Bu şekilde sineklerden kurtulurken, sağlığınızda zarar görmemektedir.

Sinek Hangi Mevsimde İlaçlanır?

Yaz, kış sinek ilaçlaması yapılabilir. Ancak, sıcak alanlarda yaşamayı seven haşereler, yaşam alanlarında yoğun olarak yaz aylarından görülmektedir. Yaz aylarında insanları daha çok rahatsız etmektedir.

Sinek ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, müşteri odaklı çalışmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına, düşük ücretlerle uygulama yapmaktadır. Bu sayede, sineklerin zararlarından kurtulabilir ve sağlıklı yaşam alanlarında huzur içinde yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir