Sarıyer Böcek İlaçlama

Bulaşıcı hastalıkların geçişini kolaylaştıran böceklerden mümkün olan en kısa sürede kurtulmak gerekmektedir. Sarıyer böcek ilaçlama servislerimizde, bu zararlı canlılara karşı gerekli müdahaleleri yaparak, yaşam alanlarını güvenilir hale getirmektedir.

Amatör Firmalar Sağlığınıza Zarar Verir

Amatör firmaların yaptığı uygulamalar, sağlığınıza zarar verebilir. Sağlığınızı tehlikeye atmamak adına  uzman kurumlarla çalışın. Hizmet almadan önce ilaçlama firmasının Sağlık Bakanlığından yetki belgesi alıp almadığına, ilaçlarının TSE garanti belgesine sahip olup olmadığına mutlaka bakılmalıdır.

Böceklerden kurtulacağım derken, sağlığınızdan olmayın. Çünkü merdiven altı iş yapan firmalar, yaşam alanlarınızda bulunan tüm böcekler üzerinde etki sağlayamazlar. Ancak görünürde olan haşereler üzerinde etki sağlayabilirler. Asıl yoğunluk, yuvalarda bulunan yumurtalar tarafından oluşturulmaktadır. Yumurtalar üzerinde etki sağlanamazsa, haşere ilaçlama işleminin yapılmasının hiçbir anlamı yoktur. Amatör firmaların kullandığı ilaçlar da, yumurtalar üzerinde etki sağlayabilecek yeterlilikte değildir. Ayrıca yetkisiz ilaçlama yapanların kullandıkları ilaçlar TSE standartlarında olmadığından ve de içerisinde kanserojen madde bulundurdukları için insan ve çevre sağlığını olumsuz olarak etkilemektedir. İleriye yönelik kalıtsal hastalıkların oluşmasına neden olabilmektedir.

Sarıyer haşere ilaçlama şubemizde, en kaliteli hammaddelerden oluşan ilaçlarla işlem yapılmaktadır. İşlemlerimiz kokulu, sıvı, jel, katı, kokusuz ilaçlarla yapılmakta olup, en küçük ve en dar alanlarda bile etki sağlamaktadır.

%100 garanti vererek, bit, kırkayak, tatarcık, mite, örümcek, pire, güve, çıyan, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, uyuz böceği, sivrisinek, akar, Amerikan/ Alman hamam böceği, sıçan, sinek, kulağakaçan böceği, mayt, kalorifer böceği, tesbih böceği, kertenkele, gümüş böceği, kene, eşek arısı, akrep, yılan, karınca, tahtakurusu, kakalak, hamam böceği, çekirge, yaban arısı, halı böceği,  salyangoz,  tahtakurdu, karafatmayı açık ve kapalı tüm yaşam alanlarından uzaklaştırıyoruz.

Hizmet Alanları

  • Emirgan
  • Bahçeköy
  • Büyükdere
  • İstinye
  • Rumelihisarı
  • Tarabya
  • Yeniköy

Sarıyer fare, haşere ve böcek ilaçlama fiyatlarımız metrekare üzerinden kullanılan ilaç miktarına göre belirlenmektedir.

Sarıyer haşere ilaçlama servisimiz 7/24 tüm ilçe halkına garantili olarak hizmet vermektedir. Çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgiler isteyebilir ya da randevu oluşturarak ilaçlama hizmeti isteyebilirsiniz.

Sarıyer‘de Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir