Sancaktepe Böcek İlaçlama

Sancaktepe böcek ilaçlama şubemizle kaliteli hizmet anlayışını, ilçe halkının ayağına kadar getiriyoruz. İlçede en fazla tercih edilen firmamızın, tüm semtlere servisi bulunmaktadır. Ayrıca bütün mahallelerde aynı kalitedeki hizmetleri kesintisiz olarak sağlamaktayız. Sancaktepe haşere, fare ve böcek ilaçlama fiyatlarında, ilaçlama yapılan alanın metrekaresi ve kullanılan ilacın miktarı birlikte belirlenerek oluşturulur.

Hizmet Verdiğimiz Semtler

  • Çamlık
  • Samadıra
  • Sarigazi
  • Yenidoğan

Şubemizde halk sağlığını korumak için çalışma yürütmekteyiz. Kemirgenlerin ve böceklerin bulunduğu ortamların tümü, sağlıksız alanlardır. Yaşam alanlarında, herhangi bir böcek türü ile karşılaştığınızda, en kısa sürede böceklerden kurtulmanız gerekmektedir. En kısa sürede, müşteri temsilcilerimizden randevu talebinde bulunabilirisiniz. Servislerimiz, bu yüzden 7/24 hizmet vermektedir.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Sancaktepe haşere ilaçlama hizmetlerimiz, ev, işyeri, okul, yuva, anaokulu, depo, kömürlük, hastane, pastane, fırın, bahçe, tarla, park, fuar alanı gibi açık ve kapalı alanların tümünü kapamaktadır. Fareler ve böcekler, hızlı hareket eden canlılar oldukları için birçok alanda bulunabilirler. Yuva yaptıkları alanlar, genellikle doğal alanlar olmasına rağmen, fırsat bulduklarında evlerimize de geçiş sağlayarak evlerimizde de yuva yapabilirler.

Haşerelerin Evlerimize Geçiş Yolları

Türlerine göre, besin ve yuva alanları farklılık gösterdiği gibi evlerimize geçiş sağlama yolları de değişkenlik göstermektedir. Örneğin; hamam böcekleri,  nemli ve pis alanlarda yaşamayı tercih ettiklerinden, tuvalet borularından evlerimize giriş yapabilir ve mutfaklarımızda yuva yapabilirler.

Pireler, evcil hayvanlarımızın üzerinde evimize girebilir. Fareler, buldukları duvar çatlaklarından evimize girebilir ve eşyalarımıza zarar verebilir. Bazı haşere türleri ise açık bıraktığımız camlardan evimize girer.

Evlerimizde Bulunan Haşere ve Fare Türleri

Uzman personellerimiz, kokusuz, sıvı, katı ilaçlarla, fare itasyonları e ve kokulu, jel ürünlerle karınca, mayt, tatarcık, Amerikan/ Alman hamam böceği, tatarcık, gümüş böceği, eşek arısı, karafatma, salyangoz, kertenkele, akar, tahtakurdu, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, kırkayak, sıçan, tesbih böceği, kalorifer böceği, halı böceği,  çekirge, güve, yaban arısı, çıyan, kene, bit, kakalak, uyuz böceği, mite, akrep, sivrisinek, tahtakurusu, kulağakaçan böceği, pire, örümcek, sinek, yılan gibi haşere ve fare türlerini etkisiz hale getirmektedir.

Sancaktepe böcek ilaçlama servislerimiz, sektördeki en düşük fiyatları, en kaliteli ilaçlarla uygulayan tek firmayız.

Sancaktepe’de Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir