Rüyada Böcek Öldürmek

Rüyada böcek öldürmek farklı manalar taşımaktadır. Ancak rüyanızda gördüğünüz her  böcek türü farklıdır. Rüyada böcek öldürmek bazen türlü hastalık ve belalardan kurtulacağınız manalarda gelmektedir.

Rüyalarda görülen soyut resimler, bazen çok net ve bazen silik olabilmektedirler. İnsanlar aslında en uzun rüyası sadece 3 saniye olarak görürler. Bazen kalkıp bu gece rüya ve rüyalar gördüm gibi söylemleri anlata anlata bitiremiyoruz. Bazen de yaşadığımız mekanın içindeki obje ve nesneler bilinçaltımıza yerleşebilmektedir. İnsanlar sebepsiz rüya görecekleri gibi, bazı rüyalar da uyarıcı olabilmektedir. İnsanoğlu kendisi için uyarı olarak gönderilen rüyanın içindeki hayrı günlük hayatında refaha ve mutluluğa çevirebilmelidir.

Eğer gördüğünüz rüya bilinçaltınızda oluşmuş ise ki bazı durumlarda bilinçaltı olabilmektedir. O zaman evinizin içinde daha önce öldürdüğünüz bir böcek olabilir. Bu yüzden yine rüyalarınıza girmiş olabilir.

Dinimiz temizlik dinidir. Bu yüzden yaşadığımız alanların temizliğinden kendimiz sorumluyuz. Hijyenik tutmadığımız alanlarda bakteri ve mikrop üreyeceğinin farkındayız. Böyle bir duruma karşın evinizi ilaçlatabilirsiniz. İlaçlama ile yaşam alanlarınız daha ferah ve refaha kavuşur.

Rüyada Böcek öldürmek çoğu zaman temiz alanlara sahip olmak için çaba anlamları da taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir