Referanslarımız

Öz Böcek ilaçlama şirketimiz, Defne böcek ilaçlama şirketi olarak ilaçlama faaliyetlerini 20 yılı aşkın bir süredir, özel, resmi kamu kuruluşlarına böcek ilaçlama hizmeti vermenin ayrıcalığını yaşatmaktadır. Dünyanın önde gelen markaları, Üniversite ve okullar, Hastaneler, Bankalar, Hazır giyim, Unlu mamuller, sanat ve eğlence mekanları, Finans ve Danışmanlık, Tekstil, İnşaat, Kozmetik, Oto Sanayi, Turizm, Dijital Medya Platformları, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, Fabrikalar, Ev ve İşyerleri, Site ve Binalar, Havaalanları, Otogarlar, Toplu taşıma, Sağlık, Cami, ibadethaneler,  İl ve ilçe belediyelerince yapılan ortak ilaçlama çalışmaları ile her geçen gün referans zincirine binlerce kurumsal kimliğe sahip firmayı dahil ederek inandığı yolda, emin adımlarla yürümeye devam ediyor. Öz Böcek ilaçlama şirketimiz, büyük, küçük, orta ölçekli tüm işletmelere güvenli ilaçlama hizmeti sunarak müşteri memnuniyeti amaçlamaktadır.

Referanslarımız, iş kalitemizin teminatıdır. Ülkemizde 3 büyük ilde her sektörde faaliyet gösteren ilaçlama firmamız, Avrupa’nın başkenti, kültür sanat ve tarihi şehri İstanbul’da, Sanayinin nabzını tutan Kocaali’de ve Modern şehir yapısına sahip Turizmi ile göz dolduran İzmir’de ilaçlama faaliyetlerini tüm hızı ile sürdürmektedir. Firmamıza referans olan sektörün kurumsal firmalarının yanı sıra rutin olarak ev, bahçe, sera gibi alanlarda da bireysel referanslarımız bulunmaktadır. Referans olan şirketlerin, iş gücünü ve üretim faaliyetlerini durdurmadan, yaşam alanlarında leke ve iz bırakmadan, doğaya ve çeçeye dost olan Öz Böcek ilaçlama şirketimizin referansları arasında siz değerli firma sahiplerini de görmekten onur duyarız.

Öz Böcek ilaçlama şirketimiz bünyesinde yer alan binlerce periyodik müşteri bulunmaktadır. Periyodik ilaçlama hizmeti satın alarak yılın 4 mevsimi boyunca ev ve işyerlerinizi kaliteli, etkili ve % 100 müşteri memnuniyeti sunan ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanabilirsiniz. Gücümüzü, üstün kaliteyi tercih eden siz değerli müşterilerimize borçluyuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba, ilaçlama hakkında bilgi almak için mesaj yazabilirsiniz.
Powered by