Profesyonel Dikili Böcek İlaçlama

Ev ve iş yerleri gibi yaşam alanlarında böcek ve haşerelerin bulunması insan sağlığına yaptığı olumsuz etkilerin yanında kötü bir görünüme de neden olmaktadır. Sağlık örgütlerinin yaptıkları birçok araştırma böcek ve haşerelerin insan sağlığına birçok açıdan olumsuz etkileri olduğunu ortaya çıkartmıştır. Bağışıklık sistemini zayıflatmak -tehlikeli hastalıklara neden olmak ki bunların başında veba, kolera, tifüs, astım, sarılık gibi hastalıklar böceklerin insanlar üzerindeki en yıkıcı etkileridir. Yaşam alanlarımızda farkedildikleri en yakın zamanda garantili bir ilaçlama hizmeti almak sağlığımız açısından son derece önemlidir. Ayrıca bu organizmalar çok hızlı ve sayıca çok miktarda ürediklerinden ne kadar erken müdahale edilirse ortamdan uzaklaştırılmaları da o kadar kolay olacaktır. Dikili böcek ilaçlama tüm böcek, haşere ve kemirgenlerin ilaçlanmasında %100 garantili olarak ilaçlama hizmeti vermektedir.

İzmir Dikili böcek ilaçlama servisi olarak ilçedeki tüm mahalle ve semtlerde sivrisinek, kene, bit, pire, kaloriferböceği, kakalak, hamam böceği, fare, çıyan, akrep…vs gibi tüm insan zararlısı olan bu canlıların ortamdan arındırılması için ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Dikili haşere ilaçlama işlemlerini haşerenin hem yoğunluğuna hem de bulunduğu alanın özelliklerine göre uygulamaktadır. Sıvı kimyasal püskürtülerek ya da sisleme yöntemi dediğimiz bir uygulama ile yapılır. Dikili haşere ilaçlama da amaç zararlı haşerelerin yumurtalarının da etkisiz hale getirilinceye kadar kalıcı ve sağlıklı bir ilaçlama işlemi yapmaktır. Çünkü tüm haşere ve böcekler ilaçlansa da, yumurtalarının çatlama süreleri ortalama 20 gün olduğundan bu durum gözönüne alınarak ilaçlama yapılır.

Böylelikle ortamda ilaçlamanın kalıcılığı sağlanır. Dikili fare ilaçlama uygulamalarımız farelerin türlerine ve yaşadıkları ortama göre değişir. Fare ilaçlama Dikili‘de fare istasyonları, fare tozları ve fare buğdayları gibi farklı türde ilaçlar ve yöntemler kullanılarak yapılmaktadır.

İzmir Dikili böcek ilaçlama fiyatlarımız metrekare üzerinden belirlenmektedir. Kaç metrekare alana, ne kadar miktarda ilaç kullanılacak veya kaç fare istasyonu uygulanacak gibi temel birimler üzerinden belirlenir. Dikili haşere ilaçlama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

Öz Böcek İlaçlama Firması, Sağlık Bakanlığı ilaçlama yetki belgeleri, eğitimli ve deneyimli ilaçlama ekibi ve TSE garantili ilaçları ile 7/24 tüm Dikili’de ilaçlama hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir