Pire İlaçlama Nedir?

Pire ilaçlama nedir? Çağrı merkezimize en çok bu soruyla telefon edilmektedir. Firmamızın 7/24 hizmet vermekte olan çağrı merkezi sıkça pire ilaçlama konusunda sorular gelmektedir. Bu konuda personelimiz müşterilerin her türlü sorusuna cevap verebilecek gerekli eğitimi almışlardır. Pire ilaçlama işlemi sizlerin yaşam alanlarına giren pirelerin bulunduğunuz ortamdan tamamen arındırılmasıdır. Bu sayede evinizi istila eden bu canlılardan kurtulur ve yaşam kalitenizi geri kazanabilirsiniz. Bu küçük ama boylarından çok daha büyük mikropları üzerlerinde taşıyan pireler sayısız hastalığın bulaştırıcısıdır. Öyle ki bütün Dünya’ya öldürücü bir virüsü salmak isteseniz bunu pireler yoluyla yapabilirsiniz. Pireler bu konuda taşıyıcı olarak kullanılabilir. Ve 7 milyar insanın hayatını tehdit eden bu virüsün çok rahat bulaştırıcısı konumundadırlar.

Pirelere İlaçlı Çözüm

Pirelere ilaçlı çözüm tek kurtuluş kaynağıdır. Çünkü pireler ilaç dışında başka hiçbir şeyden etkilenmezler. Onlardan başka türlü kurtulmanız neredeyse imkânsızdır. Pire ilaçlama konusunda hizmet veren bu konuda yıllarca operasyonlar düzenlemiş ve pirelere karşı çözüm stratejileri geliştiren böcek ilaçlama firmamızdan pireler konusunda destek alabilirsiniz. Pire ilaçlama konusunda gerekli eğitimi almış ve sayısız deneyime sahip olan personelleriyle firmamız her daim hizmetinizdedir.

Adım Adım Pire İlaçlama Nasıl Yapılır?

Adım Adım Pire İlaçlama Nasıl Yapılır? İşte cevabı:

  • Pire ilaçlama hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşımız böcek ilaçlama firmamızı arayarak pire ilaçlama talep edebilirsiniz.
  • Randevusu alınan evi ziyaret eden ekibimiz ortamda kısa bir keşif yapacaktır. Bu keşifte pirelerin nerelerde yoğun olarak yuvalandıkları ve operasyon esnasında nerelere ağırlık verilmesi gerektiği araştırılacaktır.
  • Daha sonrasında uygulamaya geçilecek ve yeterli miktardaki pire ilacı ULV Cihazının haznesine konularak ilaçlama başlayacaktır.

Pire ilaçlamada tercih edilen 2 önemli yöntem!

Kokulu İlaçlama

Bu yöntem içeriğinde ağır bir kokusu olan maddenin ULV cihazı aracılığıyla ortama yayılmasıyla gerçekleştirilir. Bu yöntemde ortamdaki ağır kokudan etkilenen pireler havasız kalarak boğulacaklardır. Bu işlem sonrasında evin en az 4-6 saat kapalı kalması gerekmektedir. Mümkünse 1 gün boyunca kapalı kalması da önerilir. Sonrasında ise ortam iyice havalandırılmalı ve ciddi bir temizlik yapılmalıdır.

Buharlı İlaçlama

Bu yöntem kokulu ilaçlama işlemi etkili olmadığında yapılan bir ilaçlamadır. Buharlı yöntem maliyetli olduğu için her zaman kokulu ilaçlama tercih edilir. Ancak bazı durumlarda pireler kokulu yöntemden etkilenmediği için bu yönteme başvurulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir