Pest Kontrol Nedir?

Pest kontrol nedir ve pest kontrolün önemi nedir? Gibi sorularımıza bu yazımızda yanıtlar bulacağız. Pest control – Pest kontrol dilimize İngilizceden geçmiştir. Haşere ve kemirgen türlerinin güvenle kontrol altına alınma süreçlerini içermektedir. Yaşam alanlarımız yılın belirli mevsimlerinde çeşitli haşere türleri tarafından işgal ve istila edilmektedir. Bu durumda insanların birçoğu çaresiz ve eli kolu bağlı kalabilmektedir. Çünkü haşere ve kemirgen türleri ile baş etmek oldukça zordur. Dışarıdan satın alınan ilaçlar yüzeysel olarak haşere ve kemirgen türlerine etki edebileceği gibi aslında yan etkileri daha fazladır. Etkili olmayan bir ilaç zamanla haşere ve kemirgen türleri üzerinde bağışıklık yaratabilir. İşte tam da bu noktada Pest kontrol olarak adlandırdığımız, haşere ilaçlama devreye girmektedir. Böcek ilaçlama, uzman kişi ve kurumlarca, modern ve teknolojik uygulamalar ışığında etkili ve tesirli ilaçlarla uygulanmaktadır. İnsanların birçoğu ilaçlama hizmetlerinin pahalı olabileceğini düşünmektedir. Ancak bu konu sadece bir yanılgıdan ibarettir. Öz Böcek ilaçlama şirketimizin çatısı altında ilaçlama faaliyetlerini yıllardır sürdüren Defne böcek ilaçlama şirketimiz sizlere her aşamada yardım ve destek vermektedir. İlaçlama şirketimizle uzun soluklu hizmet alma ve hizmet alırken ekonomik bütçeler oluşturmak istiyorsanız, belediye ilaçlama ve periyodik ilaçlama uygulamalarımızı tercih ederek yaşam alanlarınızı ömür boyu kontrol altına alabilirsiniz.

Belediye İlaçlama Nasıl Bir Uygulamadır?

Belediye ilaçlama nasıl bir uygulamadır diye merak edenler için, bu durumu şu şekilde açıklayabiliriz. Öz Böcek ilaçlama şirketimiz, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından ilaçlama yetki belgelerine sahiptir. Bu sayede Defne böcek ilaçlama firmamızı arayarak belediye ilaçlama ekonomik fiyat seçeneklerimizden kolayca yararlanabilirsiniz. Belediye ile ortak yürüttüğümüz projelerde;

  • Kapalı-Açık tüm alanlarda ilaçlama hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.
  • Belediye ilaçlama çalışmaları esnek, ekonomik ve güvenlidir.
  • Şirketimizde yapılan ilaçlama uygulamaları % 100 Garantilidir.

Siz değerli müşterilerimizde Belediye ilaçlama uygulamalarımızı tercih ederek ilaçlama fiyatlarını ucuza satın alabilirsiniz. Üstelik yaşam alanlarınıza yapışan ve bitmek bilmeyen haşere ve kemirgen türleri içi bu uygulamaları rutin olarak alabilirsiniz. Bunun için Periyodik ilaçlama uygulamalarımızı satın alabilirsiniz.

Periyodik İlaçlama Nedir? Avantajları Nelerdir?

Periyodik ilaçlama; ev, işyeri, tarla, fabrika, kapalı ve açık tüm alanlarda böcek ilaçlama uygulamalarının belli bir tarih aralığında rutin olarak tekrar tekrar yapılması işlemidir. Örneğin evinizde; Hamamböceği bulunmakta. Ancak yaşadığınız binanın yapısı gereği bu alanlarda sıklıkla Hamamböceği türü bulunmakta ve tüm bina sakinleri bir araya gelerek her ay binanızın ilaçlanmasına karar verdiniz. Her ay yapılacak olan bu uygulamaya periyodik ilaçlama adını veriyoruz. Periyodik ilaçlamanı avantajları oldukça yüksektir. Dha ucuza ilaçlama yaptırırsınız. Yaşam alanlarınız olmadığı kadar güvende olur. Sizlerde 7/24 hizmet sunan şirketimizi arayarak bu uygulamalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir