Otel İlaçlama

Gün içerisinde insan trafiğinin yoğun olduğu oteller, böcek, haşere ve fare problemlerinin sıklıkla görülebileceği alanlardan biridir. Genellikle beslenme ihtiyacı ile birlikte insanların yaşam alanlarına dahil olan bu canlılar, etrafa yaymış oldukları bakteri ve mikroplarla insan sağlığı üzerinde ciddi boyutlarda problemlerin oluşmasına neden olmaktadır. Otel içerisinde meydana gelen haşere problemleri, prestij açısından da oldukça büyük bir tehdit unsuru oluşturmaktadır. Bu nedenle böcek ilaçlama firmalarının sağlamış olduğu otel ilaçlama hizmetleri bu problemlerin önüne geçmek adına büyük önem taşımaktadır. Özböcek İlaçlama olarak otellerde meydana gelen tüm böcek, haşere ve kemirgen problemleri için etkili ilaçlama yöntemleri ve teknikleri uygulamaktayız. İstanbul başta olmak üzere Kocaeli ve İzmir’in tüm ilçe ve semtlerinde sağlanmakta olan otel ilaçlama hizmetlerimizden 7/24 faydalanabilirsiniz.

Otel İlaçlama Yöntemleri

Otel ilaçlamaları, problem oluşturan haşere ya da kemirgenin türüne göre özel olarak geliştirilmiş ilaçlama teknikleri uygulanarak gerçekleştirilmektedir. Sıvı ilaçlama yöntemleri, her türlü böcek, haşere ve fare problemlerinin ortadan kaldırılması için sıklıkla tercih etmekte olduğumuz yöntemlerdir. Kokulu ve kokusuz olarak ikiye ayrılmakta olan sıvı ilaçlar, imha edilmesi gereken haşere ve böceğe göre tercih edilerek uygulamaya alınmaktadır. Buharlama ya da püskürtme teknikleri, sıvı ilaçların en etkili şekilde yayılmasına yardımcı olan tekniklerdir ve ulaşılması güç olan dar aralıklar dahi ilacın etkisi altında kalarak, kısa sürede çözüme ulaşılmaktadır. Özellikle kokulu ilaçlama sırasında, ilaçlama uygulanan alanların boşaltılması ve daha sonra da havalandırılması gerekmektedir. Bu gibi durumlarda özel olarak belirlenen saat dilimleri içerisinde hizmet sağlanmaktadır.

Özböcek İlaçlama olarak, jel ilaçlama yöntemleri ve fare istasyonları ile sağlanan ilaçlama yöntemleri de sıklıkla tercih etmekte olduğumuz yöntemlerdir. Bu uygulamalar, insan sağlığını tehdit etmeyen, doğal ve güvenilir uygulamalardır. Jel ilaçlama ve fare istasyonu uygulamalarında mekanın boşaltılmasına gerek duyulmamaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan ilaçlarımız ve uzman ekiplerimiz ile birlikte gerçekleştirdiğimiz otel ilaçlama yöntemleri sayesinde alanda meydana gelen tüm böcek, haşere ve fare problemlerine kısa sürede müdahale etmekte ve kesin sonuca ulaşmaktayız. Hizmetlerimizde dilediğiniz gün ve saat içerisinde faydalanabilir, otellerde meydana gelen haşere problemlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

Otel İlaçlama Fiyatları

Otel ilaçlama fiyatları, ilaçlama uygulanan alanın genişliği, kullanılan ilaç miktarı ve tekrarlanan işlemler göz önünde bulundurularak, firmamız tarafından belirlenmektedir. Kesin sonuçlara ulaşacağınız güvenilir ve ekonomik otel ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak için sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz. Haşere ilaçlama firmaları arasında öncü olan Özböcek İlaçlama firmamız, İstanbul, Kocaeli ve İzmir’de 7/24 ilaçlama faaliyeti göstermektedir.