Neden İlaçlama Yaptırmalıyız?

Yaşam alanlarımız iş hayatının dışında kendimizi en huzurlu ve rahat hissettiğimiz yerlerdir. Buraların temizliği ve güvenliği hepimiz için önemlidir. Özellikle dışarıdan girebilecek her türlü haşere çeşitlerine karşı özel alanlarımızı her zaman muhafaza etmek zorundayız. Böcek ve fareler dünya üzerinde bulunan en pis canlılardır. Yaşadıkları kirli ortamlar neticesiyle vücutlarında birçok hastalığa sebep olacak virüs ve bakteri barındırır.

Bu haşere çeşitleri başlıca hamam böceği, kalorifer böceği, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, halı böceği, tahta kurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahta kurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek türleridir. Bu canlı türleri girdikleri alan içinde uzun bir süre barınmadan ve hatta bazıları kafası kopmuş halde uzun bir süre yaşar. Hareket ettiği her yere salya ve dışkı yolu ile mikrop bulaştırır.

Bu taşıma sonucunda insanlarda çok sayıda mikrobik hastalık görülür.

Böcek ilaçlaması neden yaptırılır

Böcek ilaçlaması neden yaptırılır?

Böcek ve fareler kemirgen canlılar olduğu için girdiği alanlar içinde kabloları kemirerek yangın çıkmasına neden olabilir. Aynı zamanda mobilya, halı kapı gibi ev eşyalarının yanı sıra; açıkta gördüğü her türlü yiyeceğin üzerine konaklar. Böcek ve fareler kişisel alanlara girdiğinde düşündüğünüzden çok daha fazla olumsuzluğa yol açar.

Böcek ve fareler, insanlar ve işletmeler üzerinde prestij kaybına sebep olur. Herhangi bir işletme sahibiyseniz restoran ve mutfaklarda müşteriler tarafından böceklerle karşılaşmak o mekanın bir daha tercih edilmemesine neden olacaktır. Aynı zamanda evinizde böceklerin olması ve bunların davet ettiğiniz misafirler tarafından fark edilmesi kötü izlenim oluşturacaktır.
Böcek ilaçlama uygulamaları sayesinde böcekleri yaşam alanlarınız içinden uzak tutmanız mümkün.

Öz böcek ilaçlama firması yılların verdiği tecrübe ve güven ile her türlü yaşam alanlarınıza giren tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı gerek ilaçlama ekibi ile gerekse müşteri hizmetleri desteğiyle 7/24 mücadele vermektedir. Böcek ilaçlama uygulaması sonucunda yapılması gerekenler ekip tarafından sorumlu kişiye ayrıntılı olarak bildirilir. Sizde herhangi bir böcek veya fare sorunu yaşıyorsanız Öz böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, müşteri hizmetleri desteği ile böcek ilaçlama uygulaması hakkında genel bir bilgi alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde sabit fiyatta olmakla birlikte gayet ekonomiktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir