Mehterçeşme Böcek İlaçlama

İstanbul Esenyurtilçesine bağlı olan Mehterçeşme Mahallesi artık böcek ve haşere sorununu dert etmeyecek. Çünkü artık onlara sadece bir telefon uzağın da olan Mehterçeşme Mahallesi böcek ilaçlama şubesin de profesyonel hizmet ile bu sorunu tamamen kaldırmak amaçlanıyor. Uzun yıllar bu işte ki başarısı ile müşterilerinin yüzlerinin güldürmeyi başaran firmamız ve eğitimli çalışanlarımız ile birlikte, sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz. Mehterçeşme Mahallesi böcek ilaçlama servisi ile birlikte haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmetlerini sizlere en iyi şekilde sunuyoruz. Haşere ile mücadele de yıllardır süren başarımızı sizleri de memnun etmek için gösterip, evinizi, iş yerinizi veya bahçenizi bu canlılardan tamamen temizleyip daha yaşanabilir bir çevre oluşturuyoruz.

Haşere sorunu varsa biz de varız

Firmamız haftanın yedi günü her saatinde hizmete açık bir şekil de sizleri bekliyor. Uzman ve eğitimli çalışanları ile birlikte haşere sorununu çözmek ve daha hijyenik bir ortam sağlıyoruz.Haşere ile mücadele de en önemli adım, uygun ilaçlama yöntemleri ve uygun malzemelerle birlikte ilaçlamayı yapan kişidir. Firmamız bu konular da en kaliteli hizmetleri sunarak sizleri bu sorundan siz ne zaman isterseniz kurtarıyor.

İlaçlamanın kokulu veya kokusuz olmasını ya da jel, sıvı olarak uygulanması konusun da en uygun olanı seçilir. Ve sizleri memnun edecek şekil de uygulanır. Hemen firmamıza ulaşarak Mehterçeşme böcek ilaçlama servisinden faydalanın.

Fare ilaçlama hizmeti

Fareler genellikle haşerelerden daha büyük sorun teşkil etmektedir. Farelere ani öldürücü bir uygulama uygulanırsa ısa süreliğine etki eder ama bu işlem sadece görünen fareleri yok eder, bu da farelerin gelişini durdurmaz. Fareler de kullanılan yöntemlerden en çok kullanılanı uzaklaştırma yöntemidir. Bu yöntem kilitli fare istasyonlarına yerleştirilen zehirli besini fareye yedirmektir. Tuzağa düşen fareler 5 ve 7 gün arasın da ölürler böylelikle ölüm nedenlerini anlayamayan fareler zamanla o bölgeyi terk edecektir. Fareler çok sinsi ve hareketli haşere türleridir. Çok güçlü duyu almaçları sayesin de istedikleri besinlerin kokularını rahatlıkla alarak sizlere mutfakta sorun yaratırlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir