Levent Böcek İlaçlama

Beşiktaş ilçesinde yer alan ilaçlama ekiplerimiz size en yakın bölgeden ulaşarak kesintisiz İlaçlama hizmeti sağlamaktadır. Doğa ve insan sağlığını koruyarak gerçekleşen uygulamalarımız, TSE etiketli ürünlerden oluşmaktadır. Tüm alanlarda gerçekleşen uygulamalarımız uzman ilaçlama ekiplerimizin kontrolü altındadır.

Haşerelerin Neden Olduğu Hastalıklar;

  • Humma, sıtma, verem, veba, cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlar, dizanteri, tifüs, gıda zehirlenmeleri, hepatit, grip

Levent Bölgesinde En Fazla Görülen Haşere ve Fare Grupları;

  • Mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, çekirge
  • mayt, halı böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği
  • tahtakurusu, sinek, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi güve, eşek arısı, yılan
  • çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, Amerikan hamam böceği

Levent böcek ilaçlama firmaları arasında üzerinde aldığı sorumluluğu her zaman yerine getiren şirketimiz, böcek ve fareler ile mücadelesinde %100 başarıya ulaşarak müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Depo, okul, işyeri, ev, bina, alışveriş merkezi, bahçe, site, park gibi tüm bölgelerde oluşan haşereler için servislerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Gün boyu destek sağlayan Müşteri Temsilcilerimiz, randevu taleplerinizi karşılayarak sizlerin belirlemiş olduğu tarihler içerisinde ilaçlama planını oluşturmaktadır. Levent böcek ilaçlama servisimizle etrafınızda problem olan haşerelerden kurtulmak çok kolay olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir