Küçükçekmece Böcek İlaçlama

Cennet, Halkalı, Sefaköy, Yarımburgaz semtlerini kapsayan hizmetlerimiz, ilçeye bağlı bulunan tüm mahallelerde de 7gün 24 saat devam etmektedir. Firmamız, insan sağlığını, böceklerin taşıdığı virüslere karşı korumak için sektörde faaliyet göstermektedir.

 Tarafımızca sağlanan eğitimlerden geçen personellerimizle hizmet verilmektedir. Personellerimizin tümü, haşereler ve fareler hakkında detaylı bilgi sahibidir. Haşere ile mücadele ederken, ne yapması gerektiğini ve hangi ilaçları, hangi yöntemler eşliğinde kullanması gerektiğini bilmektedir. Personellerimiz, birçok haşere ve fare türünü profesyonel yaklaşımları ile kontrol altına alabilmekte, yaşam alanlarınızdan kesin çözümlerle uzaklaştırmaktadır.

Personellerimizin Etkisiz Hale Getirdiği Zararlı Canlılar

Küçükçekmece böcek ilaçlama şubemizin deneyimli personelleri, kakalak , sıçan, bit, salyangoz,  kırkayak, halı böceği,  yaban arısı, mayt, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, tatarcık, mite, sinek, pire, örümcek, güve, tahtakurdu, çıyan, uyuz böceği, karınca, Amerikan/ Alman hamam böceği, kulağakaçan böceği, kertenkele, kalorifer böceği, tesbih böceği, sivrisinek, gümüş böceği, kene, eşek arısı, akrep, yılan, tahtakurusu, hamam böceği, çekirge, akar, karafatmayı açık ve kapalı her alandan uzaklaştırmaktadır.

Uzmanlarımızın uygun fiyatlarla uyguladığı sıvı, katı ve jel ilaçlar, birçok alanda kesin çözüm sağlayan kokulu, kokusuz yöntemlerle gerçekleştirilen işlemler yaz, kış uygulanmaktadır.

Haşere Kontrol Mevsimi

Firmamız tarafından yapılan haşere ile mücadele işlemleri, yaz ve kış her mevsim gerçekleştirilmektedir. Ancak müşterilerimiz, genel olarak yaz aylarında böceklerden kurtulmak için firmamıza başvurmaktadır. Sıcak havalarda haşere yoğunluğu fazladır. Bunun nedeni ise, böceklerin nemli alanları sevmesi ve rutubetli alanlarda yuva yapmayı tercih etmesidir. Bazı böceklerin üreme dönemleri bahar ayları olduğu için insanların yaz aylarında rahatsız etmektedir.  Sıcak havalarda çoğalmakta, yaşam alanlarını istila etmektedir. Bu dönemlerde haşere ile mücadele etmek profesyonellik gerektirir. Çünkü , haşereleri tespit etmek için öncelikle yuvalarını tespit etmek gereklidir. Uzman personellerimiz, haşere yuvalarını kolaylıkla tespit ettiği gibi kısa sürede de etkisiz hale getirmektedir.

Küçükçekmece böcek ilaçlama şubemize dilediğiniz her an ulaşabilirisiniz. Yaşam alanlarınızda, haşereleri tespit ettiğinizde derhal müşteri temsilcilerimizden randevu talep edin.

Küçükçekmece‘de Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir