Kocaeli Böcek İlaçlama

Kocaeli böcek ilaçlama şubemiz ile görüşerek, her alana uygun  hizmetleri almanız mümkün hale gelmiştir. Böceklerden kurtulmak, haşereler ile mücadele etmek, pire ısırığına maruz kalmamak, fare zararları ile başa çıkabilmek için asla bireysel olarak müdahalelerde bulunulmamalı, ilkel yöntemlere başvurulmamalıdır. Dışarıdan market ya da bakkallardan kolayca temin edilebilecek, spreyleri, fare zehirleri, fare kapanları ile sadece boşa zaman kaybetmiş olunur. Ayrıca bilinçli uygulanmadığında sağlık sorunlarına neden olabilme tehlikesi de olan bu gibi uğraşlar yerine profesyonel hizmetler alabileceğiniz Kocaeli böcek ilaçlama şirketleri ile irtibat kurulması daha doğru olacaktır.

Sağlığınızı Korumak için Bizimle İletişime Geçin

Her geçen gün artan haşere, kemirgen sorunlarından kurtulmak için, teknolojinin gelişmesi ile birlikte gerekli donanıma sahip, kaliteli ilaçlar kullanan Kocaeli Böcek İlaçlama firmaları da artmıştır. Ancak bunlar yanında yasadışı çalışan, merdiven altı hizmet veren kişi ve kuruluşlar da çoğalmaktadır. Bilinmelidir ki yanlış uygulamalar ve yanlış kullanılan ilaçlar insan sağlığı için ve çevre için olumsuz etki yaratır. Ayrıca bazı ilaçlar, bazı haşerelerin yok olmasını sağlamak yerine, bu haşerelerin dirençlerini artırmaktadır.

Kocaeli İlaçlama Faaliyet Alanları 

Kocaeli böcek ilaçlama servisleri, ev, iş yeri, okul, hastane, fırın, yurt, restaurant, büfe, cafe, avm, cami, fabrika, dershane ilaçlama dışında tarla, park, otopark, site, gemi, bahçe ilaçlama hizmetleri de sağlamaktadırlar. Her alan, mekan ve yer için ayrı uygulamalar ile sizlere hizmet veremeyen firmalarla görüşmek hatadır. Çünkü böcekler ve haşereler, kemirgenler, türlerine, besin ihtiyaçlarına bağlı olarak farklı alanlarda görülebilecek zararlılardır. Bu zararlılar bulundukları yerlere maddi, manevi sorunlar oluştururlar. Yok edilmeleri şarttır ve bu durum için asla vakit kaybedilmemeli, en yakın şirketler ile irtibat kurulmalıdır.

Haşereler Nasıl Çoğalır?

Yumurtlama il üreyen ve bir üremede yaklaşıl 50-60 adet yumurta bırakan hamam böcekleri, kalorifer böcekleri ve karafatmalar, koloniler halinde yaşadıkları için toplu halde istilalara neden olan karıncalar, kan emerek beslenen pireler, eşyaları tahrip ederek, kullanılmaz hale getiren ve maddi kayıp demek olan tahtakurtları, yiyeceklere hatta kişilere zarar veren farelerden kurtulmak oldukça önemlidir. Bu zararlıların karakteristlik ve biyolojik yapıları, bulunabilecekleri alanlar göz önünde bulundurularak, farklı ilaç ve haşere ile mücadele teknikleri ile hizmet verebilen uzman şirketler tarafından yardım alınarak, böceklerden kurtulmak mümkündür. Çünkü her haşereye etki edecek ilaçlar farklı olabilir. Hamam böcekleri ve türleri için jel ilaçlar kullanıldığı gibi, diğer haşerelere sıvı ilaçlar kullanılabilir. Fare, akciğer solunumu yaptığından dolayı ise, kokusuz böcek ilaçlarının bu kemirgenler için etkisi yoktur. Uygulamanın sonucunun kalıcılığı için bu gibi kıstaslara dikkat edilmesi şarttır.

Fareler nasıl kovulur?

Sahil kenti olan her coğrafyada aynı zamanda fare popülasyonu da sıkça görülür. Bunun nedeni bu hayvanların nemi, sıcağı ve yemek kaynaklarına yakınlığı sebebiyle insanlara yakın olmayı tercih etmeleridir. Farelerle insanların birarada yaşamaları insan sağlığı açısından hastalıklar yaratacağından bu zararlılara karşı önlem alınması gerekmektedir. Öncelikle gelmemelerini sağlamak için mekanın temizliği ve varsa tüm çatlak, delik ve kırıkların onarılması gerekmektedir. Ayrıca bazı noktalara etkili keskin kokular bırakılabilir. Ancak zaten fareler varsa bu durumda mutlaka Özböcek Kocaeli Fare ilaçlama konusunda deneyimli olan firmamızı 7/24 arayarak kalıcı ve profesyonel hizmet alınız.

Kene ile nasıl mücadele edebilirim?

Kenelerle mücadele edebilmenin en etkin ve kalıcı yolu elbetteki düzenli ve etkili ilaçlama yöntemleri ile mücadele etmektir. Özellikle kırsal alanlardaki yaşam şartlarında daha çok görülen keneler insan sağlığını da tehdit etmektedir. Kenelerle mücadelede Özböcek Kene İlaçlama Kocaeli ilinde 20 yılı aşkın profesyonel destek vermektedir. Firmamızı 7/24 arayarak kalıcı çözüm isteyiniz.

Kalorifer böceklerinden nasıl kurtulabilirim?

Diğer bir adıyla hamam böceği ve kakalak olarak da bilinen kalorifer böcekleri Kocaeli hamam böceği ilaçlama servisi, Özböcek İlaçlama Kocaeli firmasının profesyonel ekipleri ve Sağlık Bakanlığı onaylı yetki belgeleriyle 7/24 Kocaeli ilinin tüm semtlerinde hizmet vermektedir.

Keneler nasıl çoğalırlar?

Keneler çok farklı coğrafyada farklı tipte görülürler. Eşeyli ve eşeysiz olarak üreyen tipte türleri vardır. Örneğin, bunlardan Dul Kene denilen türün erkeklerine rastlanmamıştır. Bir dişi kene yılda 3 ila 7 bin arasında yumurta bırakabilir. Oldukça sık ve yoğun yumurta yapan keneler ilaçlama işlemi yapılmadan ortamdan uzaklaştırılmaları mümkün olmayan haşerelerdir.

Kontrol Altına Aldığımız Zararlı Canlı Türleri 

Sıçan,  kırkayak, akar, tesbih böceği, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, kertenkele, halı böceği, uyuz böceği, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, sivrisinek,  kulağakaçan böceği, karafatma

Böcek ilaçlama Kocaeli şehrinde de oldukça fazla talep edilen bir hizmet haline geldiği için, Öz böcek ilaçlama olarak bu şehirde her semtte ve ilçede bulundurduğumuz servislerimiz ile de hizmetler vermekteyiz. En ekonomik  fiyatlar kullanarak bütçenizi de düşünmekte ve yıllardır ziraat mühendislerince üretilen en kaliteli ilaçları kullanarak uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. Bizlere 7/24 ulaşarak her tür hizmetten yararlanmanız ve bu hizmetler hakkında bilgi almanız oldukça kolaydır.

Hizmet verdiğimiz ilçeler; Başiskele, Gebze, Darıca,  Diloavası, Körfez, Gölcük, Kandıra, İzmit, Karamürsel, Çayırova, Derince,Kartepe.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba, ilaçlama hakkında bilgi almak için mesaj yazabilirsiniz.
Powered by