Kırkayak İlaçlama

Kırkayak ilaçlama haşereler arasında en fazla ayağa sahip olan haşerenin yok edilmesi için başvurulan profesyonel uygulamadır. Kırkayak, insanlara ve hayvanlara zarar verebilecek böcek türleri arasında yer almaktadır. Çok sayıda ayağa sahip olan kırkayakların boyları türlerine göre farklılık göstermektedir. Kırkayakların baş kısmında zehir taşıyan kıskaçlar bulunmaktadır. Bu zararlı böceklerin insanları ısırması sonu zehrin etkisiyle ciddi sağlık sorunları yaşanmaktadır. Kırkayak ilaçlama uygulamaları ile bu omurgasız böcek türlerine karşı mutlaka önlem alınmalıdır. Kırkayaklar bahçe ve bağlarda yetişen sebze ve meyvelere zarar vererek taze filizlerin kurumasına da neden olurlar. İnsana ve ekonomimize zarar veren kırkayak ile mücadele etmek için kullanılan kırkayak ilaçlama uygulaması için 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz firmamızı aramanız yeterlidir.

Kırkayakların En Çok Görüldüğü Alanlar

Çeşitli renklerde görülen kırkayak böceklerine açık alanlarda sıkça rastlamak mümkündür. Kırkayak genellikle yuvasını kayalık dipleri, taş altları, duvar dipleri, toprak altları ve ağaç kovuklarının arasına oluşturur. İlkbahar ve son bahar aylarında daha sık kırkayak problemleriyle karşılaşarak kırkayak ilaçlaması yapmaktayız. Firmamız uzman böcek ilaçlama personelleri eşliğinde zehirli kırkayak böceklerini kısa sürede etkisiz kılarak, yuva oluşturduğu alanları ilaçlamaktadır. Firmamızda kırsal ve metropollerde uygulanan ilaçlama uygulamalarını şu başlıklar altında sıralayabiliriz;

  • Ev İlaçlama
  • Apartman İlaçlama
  • İşyeri İlaçlama
  • Otel İlaçlama
  • Bahçe İlaçlama
  • Okul İlaçlama
  • Site İlaçlama

Kurumsal firma kimliğinden ödün vermeyen Öz Böcek İlaçlama firmamız insan sağlığına zarar vermeyen kaliteli malzemeler ve böcek ilaçları kullanmaktadır. 7/24 kesintisiz hizmet sunan şirketimize her daim ulaşabilirsiniz.

Kırkayaklardan Kurtulma Yolları

Kırkayaklardan kurtulmanın yolları için bireysel müdahalelere başvuran kişiler kırkayaklardan gelebilecek tehlikelere maruz kalırlar. Bazı kırkayak türleri öldürücü zehir taşımaktadır. Kırkayak ilaçlama firmaları tarafından profesyonel destek almak bu gibi zararlardan uzak durmanızı sağlayacaktır.

Öz böcek ilaçlama şirketi, uzun yıllardır sürdürmüş olduğu hizmet anlayışıyla kaliteli ve güvenilir ilaçlama firmasının adresi olmayı başarmıştır. Ekonomik ilaçlama fiyatlarımız tüm şubelerimiz için geçerli olup uygulamalarımızın tümü insan ve doğa sağlığını korumaktadır. Firmamıza haftanın 7 günü 24 saat ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba, ilaçlama hakkında bilgi almak için mesaj yazabilirsiniz.
Powered by