Kartal Böcek İlaçlama

İstanbul Kartal ilaçlama servisi tüm ilçe halkına kesintisiz haşere, böcek ve fare ilaçlama hizmeti vermektedir. Kartal haşere ilaçlama fiyatlarımız uygulama yapılacak alanın metrekaresi ve kullanılacak ilaç miktarı ile birlikte belirlenir.

7/24 Kesintisiz Hizmet Verilen Semtler

• Esentepe
• Orhantepe
• Atalar
• Soğancık
• Yakacık
• Uğurmumcu
• Topselvi

Yüksek kalite standartlarında uygulanan hizmetlerimiz, yaşam alanlarınızda kalıcı ve kesin sonuçlar sağlamaktadır. Kartal haşere ve fare yoğunluğunun fazla olduğu İstanbul ilçelerinden biridir. Nedeni ise, haşere ve farelerin nemli alanlarda yuva yapmalarıdır. Coğrafi konumu ve hava şartlarından dolayı ilçe de haşere ve kemirgenlere ev sahipliği yapmaktadır. Bu durumda Kartal böcek ilaçlama firmalarına duyulan rağbette artış gözükmektedir.

Bunun için piyasada iyi bir araştırma yapılmalı ve mutlaka gerekli Sağlık Bakanlığı belgelerine sahip olunması şartı aranmalıdır.

Haşerelerin Yaşam Alanları

Haşereler ve fareler açık ve kapalı alanlarda yaşayabilirler. Yuvalarını genellikle doğal alanlarda kurarlar. Besinlerini doğal alanlardan sağlarlar. Gıda artıkları ve yeşilliklerle beslenebilirler. Ancak bazı durumlarda, kapalı mekanlara da geçiş sağlamaktadırlar. Bu alanlarda besin bulurlarsa, yuvalarını yapar ve üremelerini gerçekleştirirler. Kapalı mekanlarda, kuytu, köşe alanlarda, duvar ve parke aralıklarında, depolarda, çatılarda yuva yapabilirler.

Halk Sağlığı için Garantili Hizmetler

Yaşam alanlarında bulunan böceklerden kurtulmak, sağlığınızı korumak için gerçekleştireceğiniz bir eylemdir. Halk sağlığını korumak için uygulanan işlemler, etkili ilaçlarla uygulanmalıdır. Firmamız, sıvı, jel, kokusuz ve kokulu, insektisit, rodentisit ilaçlarla bütün alanlarda başarılı uygulamalar yapmaktadır.

Kontrol Altına Alınan Zararlı Canlılar

Mayt, tatarcık, tatarcık, eşek arısı, tahtakurusu, karınca, salyangoz, gümüş böceği, kertenkele, akar, tahtakurdu, kalorifer böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, mite Amerikan/ Alman hamam böceği halı böceği, güve, yaban arısı, çıyan, kene, bit, kakalak, örümcek, uyuz böceği, , karafatma, çekirge, akrep, sivrisinek, kulağakaçan böceği, pire, tesbih böceği, sinek, kırkayak, sıçan ve yılandır.
Kartal haşere ilaçlama hizmetlerimiz zararlı canlıların tümünü yaşam alanlarınızdan uzaklaştırmaktadır. Müşteri temsilcilerimizden garantili yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kartal fare ilaçlama servislerimiz tüm fare ve türlerinde % 100 garantili ilaçlamalar yapar. Fare ilaçlama hizmeti almak için çağrı merkezimizi arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Kartal‘da Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir