Karafatma İlacı

Karafatmalar yaşam alanlarımızda mikrop saçmaktadır.  Bu duruma karşın mutlaka Karafatma ilacı satın alarak onları yok etmemiz gerekmektedir. Yaz ve Kış aylarında karanlıkta ortaya çıkan karafatmalar, evlerin, kalorifer petekleri arasında, tesisat borularının kenarında, rutubetli ve nemli alanlarda, banyo ve tuvaletlerde konuşlanarak insanlara zarar verirler. Halk arasında Hamamböcekleri olarakta bilinen karafatma aslında hamamböceğinden siyah rengi ve diri duruşuyla ayrılır.  Bu böcek türlerine karşı gerekli önlemler alınmadığı takdirde üremeleri ve yumurtlama döneminde daha fazla çoğalacaklardır.

Karafatma İlaçlama

Karafatma ilaçlama yöntemi aslında göründüğü kadar kolay değildir. Kesinlikle uzmanlık gerektirir. Mutlaka dışarıdan bir ilaçlama firması tarafından uygulanmalıdır. Karafatma ilaçlamasının ev ve iş yerlerinde 2 seferliğine yapılması daha uygundur. İlk yapılan ilaçlama uygulamasından 15 gün sonra tekrar ilaçlama yapılmalıdır. Çünkü karafatmalar içeride yumurta bırakmışlardır. İkinci ilaçlama yöntemi ile yumurta ve yavrular hedef alınarak, yaşam alanlarınızı güvenle kontrol altına alınması planlanmaktadır.

Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

Karafatmaları güvenle kontrol altına alınmasının iki yolu vardır. Birincisi kokulu sıvı ilaçlamanın yapılması, ikincisi jel ilaçlama adını verdiğimiz uygulama sayesinde Karafatmalardan anında kurtulmanız mümkündür.

Tüm Haşere ve Kemirgenler İçin Garantili Yöntemlerimiz

  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonu

kalite ve tescil damgasına da sahip olan ilaçlarımız, çevre ve doğa dostudur. Kullanıldıkları alanlarda leke ve iz barındırmazlar. Hedef odaklıdırlar. Geçici değil kalıcı çözümler sunarlar. garantili ilaçlama ve ekonomik fiyat seçenekleri ile hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir