Kalorifer Böceklerinden Kurtulmak

 

Kalorifer böcekleri açık ve kapalı çoğu ortamda karşımıza çıkan böceklerdir. Kalorifer böceği hızla ürediği için bulunduğu ortam içerisinde çok sayıda görülmesi mümkündür. Kalorifer böceklerinden kurtulmak profesyonel ilaçlama uygulamaları ile sağlanmaktadır.

Alanında uzman ilaçlama firmaları tarafından uygulanan ilaçlama yöntemleri kalorifer böceklerini etkisiz kılmaktadır. Özellikle kalorifer böceği yumurtaları içerisinde bulunduğu alan için oldukça tehlikelidir. Çünkü kalorifer böceğinin yumurtaları paket halinde bulunmaktadır. Bir paket içerisinden ortalama 40-45 adet kalorifer böceği yavrusu çıkmaktadır. Uygulanacak ilaçlar kalorifer böceği yumurtalarına nüfus ederek tüm alanı bu böceklerin etkisi altından kurtarmalıdır. Kalorifer böceklerinden kurtulmak bireysel yöntemlerle daima anlık çözümlere ulaşmaktadır.

Sıcak ortamlarda yuva yapmayı seven bu böcekler özellikle ev içlerinde sıkça görülmektedir. Evlerin içine yerleşen kalorifer böcekleri karanlık köşelerde saklanarak gece saatlerinde ortaya çıkarlar. Kalorifer böceği yumurtalarına genellikle kullanılmayan eşyaların arasında sıkça rastlayabilirsiniz.

Öz böcek ilaçlama şirketinden dilediğiniz zaman Kalorifer böceği ilaçlama hizmet talep edebilirsiniz. Hamam böceği, kakalak, karafatma, Amerikan hamam böceği gibi tüm türler üzerinde ilaçlama uygulamalarımızı başarı ile yerine getirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir