Kakalak İlaçlama

Kakalak-İlaçlama-ozbocekilaclama

Hamam böceğinin bir türü olan bu kakalak böceği, insan sağlığını bozan zararlı canlıların en başında gelmektedir. Firmamız kakalak ilaçlama işlemleri ile insan sağlığını korumayı hedeflemiştir.

Yaşam Alanları

Hamam böceğinin bir çeşidi olan bu böceğin, dört bin türü bulunmaktadır. Dolayısı ile hemen hemen her alanda bu zararlı canlılara rastlamak mümkündür. Hızlı üremekte ve her üremelerinde etrafa çok sayıda yumurta bırakmaktadır. Nemli ve sıcak bölgelerde yaşayan bu böcekler, zamanlarının çoğunu yuvalarında geçirmektedir. Genellikle geceleri aktif olmakta ve beslenmelerini geceleri sağlamaktadırlar. Tuvalet/kanalizasyon kanallarında yaşayan bu böcekler, tuvalet su boruları aracılığı ile evlerimize geçiş yapmaktadır. Firmamız açık/kapalı tüm alanlarda kakalak ilaçlama işlemi yapmaktadır.

Zararları

Yaşam alanları pis alanlar olan bu böcekler, bu alalardaki gözle görülmeyen mikroorganizmaları bulunduğumuz ortamalar sokmaktadır. Bu mikroorganizmalar, insanların bağışıklık sitemini bozmakta ve birçok hastalığa davetiye çıkarmaktadır. Evlerimizde özellikle mutfak, banyo gibi alanlarda gezinmeyi seven bu zararlı canlılar, mutfak tezgâhlarına bakteri bulaştırmaktadır. Mutfak eşyalarımızın ve açıkta bırakılan yiyeceklerin üzerinde gezinmektedir. Besinlerimizin üzerine bıraktığı bakteriler, mantar, dizanteri, hepatit gibi hastalıklara sebep olmaktadır.

Kaliteli ilaçlarımızla uyguladığımız garantili yöntemler sayesinde kullanım alanlarınızı bu zararlı canlılardan ve bıraktıkları bakterilerden arındırmaktayız.

Kakalak ile Mücadele

Kakalak ile mücadele işlemlerini sıvı ve jel ilaçlarla gerçekleştirmekteyiz. Kokulu ve kokusuz yöntemlerimiz kakalakların yoğunluğuna göre ve uygulama yapılacak alanın özelliklerine göre belirlenmektedir. İşini profesyonel olarak yapan elemanlarımız, size uygun olan yöntemi ve ilaca karar verecek, ilacın dozajını ayarlayacaktır. Kakalak ile mücadele işlemlerini kişisel olarak gerçekleştirmemiz mümkün değildir. Dayanıklı yapıya sahip olan bu haşereler, çok hızlı hareket etmektedir. Hızlı hareket eden bu canlılar üzerinde doğru uygulamayı ancak profesyonel şirketler gerçekleştirebilir.

Kısa sürede üreyen bu haşerelerin asıl yoğunluğu yuvalarında bulunmaktadır. Siz sadece tek bir tanesine rastlarsınız belki ama yaşam sürdüğünüz alanlarda yüzlerce yumurta bulunmaktadır. Kakalak ilaçlamasında kalıcı sonuçlar sağlamak için tüm yumurtalar üzerinde etki sağlamak gerekmektedir.

Firmamız ekonomik fiyatlarla işlemlerini gerçekleştirmektedir. 7/24 kakalak ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba, ilaçlama hakkında bilgi almak için mesaj yazabilirsiniz.
Powered by