Jel İlaçlama Yöntemleri

Haşere grubu ve haşere türleri için uygulanan yöntemlerden birisi de Jel ilaçlama adını verdiğimiz çözüm odaklı, tesirli ilaçlama yöntemidir. Jel ilaçlama daha çok hamamböcekleri ve sürüngen türleri için kullanılmaktadır.

Jel ilaçlama; özellikle tesisat boruları, kaloriferler, petekler, mutfak tezgahı, menteşelerin arası, banyo, tuvalet vb. uygulama alanlarında tercih edilmektedir. Tercih edilmesindeki en büyük neden gerçekten çok kaliteli, güvenli, hedef odaklı ve %100 garantili olması durumudur. Ancak piyasada jel ilaçlama yöntemleri ile ilgili olarak satışa sunulan onlarca sahte, korsan ürün bulunmaktadır. Ekonomik ve çok ucuz rakamlara satılan bu ilaçların kesinlikle tercih edilmemesi gerekmektedir. Bugün web ve diğer iletişim kanalları üzerinden lisanssız, bandrolsüz, sahte ilaçları satın alıp evde amatörce uygulamaya koyanların hepsi ciddi zararlara uğramışlardır. Hastanelerin acil servisleri zehirlenen insanlarla dolup taşmaktadır.

Hizmet Alanlarımız

Şirketimizin Ana merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. İstanbul’da her ilçede şubemiz ve her semtte ilaçlama servisimiz bulunmaktadır. İzmir ve Kocaelin’de de her noktaya ulaşabiliyoruz.

En Çok İlaçlama Yaptığımız Alanlar

Ev ve İş yerleri, otel, pansiyon, lokanta, pastane, mağaza, dükkan, hastane, yurt, okul, dershane, sosyal tesis, spor salonu, güzellik salonu, müze, kültür sanat merkezi, havaalanı, uçak, otobüs, otobüs terminali, otopark, konferans salonu, sinema salonu, gemi, yat, tekne, villa, yazlık, fabrika, şantiye, düğün salonu, avm, iş merkezi, ardiye, ambar, müştemilat, kafe, çay bahçesi, tarla, arazi, arsa, park ve bahçe alanları, bina, bodrum, depo ve daha pek çok alanlarda hizmet vermekteyiz.

7/24 Hizmet, Ekonomik Fiyat, Garantili İlaçlama

Jel ilaçlarımız, ile 7/24 hizmet veren firmamız kaliteli, temiz, güvenli ve garantili ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Leke ve iz yapmayan ilaçlarımız, yaşam alanlarınıza yepyeni bir soluk getirmektedir. İlaçlama Yapmaya karar verdiğiniz an itibari ile müşteri temsilcimizi arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızın modern yöntemleri sayesinde haşerelerden kolayca kurtulmanız mümkündür.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir