Her Semt İçin Fiyatlarımız Aynıdır.

Yüzyıllardır hayatımızda var olan, sürekli sorunlarıyla karşılaştığımız birçok böcek ve haşere türleri ile karşı karşıya kalmaktayız. Bazı türleri insan sağlığı açısından tehdit demek olduğu gibi bazıları insanlara maddi kayıplar yaşatmaktadırlar. Hamam böceği, karınca, tahtakurusu, kalorifer böceği, fare evlere kadar girebilen, insanların ortak yaşam alanlarında da sıkça görülen haşere, kemirgenler arasındadır. Günümüzde ilaçlama uygulaması sayesinde, böceklerden kurtulmak artık eskisinden çok daha kolay hale gelmiştir. İnsanlar ilaçlama şirketleri ile görüşerek tüm haşere, böcek, parazit ve kemirgen sorunlarından kısa sürede kurtulabilmektedirler.

İlaçlama yapılacak alana, alandaki haşere yoğunluğuna ve haşere türüne bağlı olarak sıvı ya da jel ilaçlamalar uygulanır. Uzman ekiplerimizce çalışarak, bu ekiplerimizin belirledikleri alan ve haşere çeşitlerinin ardından uygun yöntemlerle sizlere hizmet vermekteyiz. Bursa, İstanbul, Kocaeli gibi illerde her semt için böcek ilaçlama konusunda bizimle irtibat kurabilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan alacağınız ekonomik ilaçlama yardımlarının ardından sizlere daha sağlıklı ortamlar sunulmaktadır. Her semt için ilaçlama fiyatları aynıdır. Havaların ısınmasıyla çoğalan böceklerden kurtulmak için sizlere yardımcı olmak amacıyla var olduklarını söyleyen, yasal olarak çalışmayan yüzlerce sahte ilaçlama şirketi ile karşılaşmanız mümkündür. Bu gibi yerlere dikkat etmeli asla ilaçlama konusunda bu şirketlerle anlaşmaya girmemelisiniz. Aksi halde kullanılan yanlış ilaçlar, sağlığınız için problem teşkil edebildiği gibi var olan böceklerin de dirençlerini arttırabilir.

Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama firması Cengiz ilaçlama olarak sizlere ev, iş yeri ilaçlama, ofis, hastane, fırın ilaçlama, park, bahçe, araç, tarla ilaçlama, lokanta, site gibi hizmetler vermeye devam etmekteyiz. İnsan sağlığının her şeyden önemli olduğunu bilerek çalışmakta olduğumuzdan sizler için en doğru ve yasal işlemler gerçekleştirmekteyiz. Ekonomik durumunuz sarsılmadan verdiğimiz hizmetler için her semtte ilaçlama fiyatları aynıdır. Uygulanacak ilaçlama, alanının büyüklüğüne bağlı olarak değişmekte ve buna bağlı olarak da ilaçlama fiyatları da farklılık gösterebilmektedir. Ancak her tür haşere, böcek ve kemirgen çeşidine karşı her mekan ve alanda ilaçlama fiyatlarımız ekonomiktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir