Haşere İlaçlama Servisleri

Haşere ilaçlama servisleri insanların yaşam alanlarını bütün haşere çeşitlerinden temizlemek için faaliyet gösteren servislerdir.  Bu alanlar eviniz, iş yeriniz ya da kamusal sağlık hizmeti veren alanlar olabilir. Hiç kimse evinde ya da çalıştığı ortamda bu zararlı canlılarla bir arada olmak istemez. haşere ilaçlama servisleri sayesinde insanlar kendi sağlıklarını, değer verdikleri ve kullandıkları eşyaları, aynı zamanda yaşam alanlarını paylaştıkları evcil hayvanlarını bu zararlılardan korumayı amaçlar. Haşerelerin yüzlerde türü bulunmaktadır. Genel olarak ise yürüyen, uçan ve kemirgen haşereler şeklinde gruplandırmak haşereler ile mücadele etmeden biz insanlara kolaylık sağlamaktadır. Birçok türü olmasına karşın haşerelerin ortak özelliği çok çabuk ve hızlı şekilde ürüyor olmalarıdır. Dünyanın geçmiş tarihine baktığınızda nesiller boyu insanların ve evcil hayvanların toplu ölümlere neden olan salgın hastalıklar bu haşerelerden kaynaklanmış ve yayılmıştır. Geçmiş zamanda daha çok görülen veba, sıtma, dizanteri, tifüs vb. olduğu gibi yakın zamanda da kene ısırması ile bulaşan Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığı haşere kaynaklı hastalıkların başında gelmektedir. Bu hastalıklardan korunmak için haşereler ile bireysel mücadeleler yetersiz kalacağından haşere ilaçlama servisleri tercih edilmelidir.

H Bu yönetmeliğin amacı haşere ilaçlama servisleri tarafından kullanılan kimyasalların kontrol altında tutulması ve uzun seneler etkileri devam eden yanlış ya da korsan ilaçların kullanılması ile halkın sağlığını tehlikeye sokan uygulamaların engellenmesidir.

Tüm Haşere İlaçlama Servisleri

Ayrıca yaşadığınız yerlerde günün her saati haşereler ile mücadele etmek zorunda kalabilir ya da ilaçlamadan sonra bazı konularda bilgi almak isteyebilirsiniz. Bu nedenle haşere ilaçlama servisleri 7/24 ulaşılabilir olmalıdır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir