Hangi Mekanlarda İlaçlama Yapılabilir?

Hangi mekanlarda ilaçlama yapılabilir? İlaçlama işlemini belirli mekanlarla sınırlı tutmak doğru değildir. Çünkü haşereler her an her yerde karşınıza çıkabilir. Bazen okul sıralarında dolaşan bir pire, bazen de işyerinde her geçen gün çoğalan hamam böceği olarak hayatımıza giren haşerelerden kurtulmak için zaman kaybetmeden böcek ilaçlama şirketleri ile iletişime geçmek gerekir. Tabi burada firmanın güvenilir olması en önemli detaydır. Zira sektörde vatandaşların paralarını alıp hiçbir memnuniyet sağlamayan sahtekar firmaların sayısı bir hayli fazla. Tüketicilerin her sektörde çelişkiye düştüğü firma güvenirliğini anlamak için belli başlı özelliklere dikkat etmeniz gerekir. O özellikleri merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

hangi-mekanlarda-ilaclama-yapilabilir-1

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenirliği nasıl anlaşılır? Sorunuzu verdiğimiz yanıt ile muallakta kaldığınız bu durumdan kurtulabileceksiniz. Böcek ilaçlama uygulaması her firmanın yapabileceği kolay bir uygulama değildir. Firmamızı aradıklarında defalarca böcek ilaçlama yaptırdıklarını fakat sonuç alamadıklarını işitiyoruz. Sebebi ise; amatör firmalar. Peki, bir firmanın kalitesini nasıl anlarız? İşte cevabı burada…

  • Şirket güvenirliğinde kalite şarttır. Bu nedenle firmanın kullandığı tüm malzemelerin kaliteli ve sağlığa zarar vermeyen türden olması gerekir.
  • Firmanın Garantili Hizmet sözünü mutlaka alın.
  • İlaçlama sırasında kullanılan böcek ilaçları üzerinde Sağlık Bakanlığı onayını inceleyin.
  • Şirkette görev alan personellerin ilaçlama konusunda eğitimli olmasına dikkat edin.
  • Haşereleri yok etmek için firmadan gönderilen personellerin gerekli olan bütün malzemeleri (maske, tulum, eldiven) eksiksiz bir şekilde kullandığından emin olun.

Firma güvenirliğinde sahip olduğu referanslar ile yukarıda sayılanların çok daha fazlasına sahip olan firmamıza 7/24 kesintisiz ulaşabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır?

Böcek ilaçlama nasıl yapılır? Uygulamadan zarar görürüm diye endişeleriniz varsa bu konuda kendinizi boş yere üzdüğünüzü belirtmek isteriz. Evdeki böceklerden kurtulmak için yapılan böcek ilaçlama doğru yöntem ve aşamalar ile uygulandığında kesin sonuç verir. Şirketimizde bütün haşere ve kemirgenlere yönelik yapılan böcek ilaçlama uygulamasını aşamaları ile anlatmak gerekirse;

  • İlaçlama yapılan alan boşaltılarak uygun hale getirilir.
  • Jel ilaçlama, sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, fare istasyonları tekniği haşere ve alana göre belirlenerek uygulamaya başlanır.
  • Sağlık Bakanlığından onaylı olan böcek ilaçları haşereler üzerinde kısa sürede etki gösterir.
  • Haşerelerin tamamen yok olduğundan emin olduktan sonra temizlik yapılır ve işlem tamamlanır.

Kansız, modern ve zahmetsiz bir uygulama ile eski yaşantınıza dönmek haşerelerden kendinizi kurtarmak için şirketimizi günün her saati arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir