Hamam Böcekleri Nasıl Yok Edilir?

Hamam böcekleri yok edilir? Gibi sorulara maruz kaldıysanız, muhtemelen başınız hamam böcekleri ile derttedir. Hamama böceklerinin yaşam alanları diğer haşere türleri ile ortak ve benzer özellikler taşımaktadır. Fakat yok edilmesi diğer haşerelere oranla güç olan hamam böceği ile mücadele etmek için haşereyi yakından tanımakta fayda var. Zira teşhisi tam olarak koyulmayan bir haşereye uygulanan yöntem etkisiz sonuç yaratabilir. Hamam böcekleri nasıl yok edilir? Sorunuzda yanıt vermeden önce sahip oldukları özellikleri sıralamak istiyoruz. İşte o özellikler…

  • Hamam böcekleri, insanları ısırarak veya tenine zarar vererek bir uygulama işleminde bulunmaz. Hamam böceklerini yaydığı mikroplar insanlara daha çok zarar vermektedir.
  • Hamam böcekleri, karanlıkta aktif rol oynarlar. Gündüz vakitlerini yuvalarında dinlenerek geçiren hamam böcekleri geceleri faaliyet gösterirler.
  • Hamam böcekleri karanlık, loş, bodrum, depo gibi yerlerde konuşlanırken, faaliyet alanları ise, tesisat borularının ara boşlukları, banyo ve tuvaletler, mutfak tezgahı ve lavaboları, pis su giderleri gibi mekanlarda daha çok aktif olurlar.
  • Hamam böcekleri; küf, nem, pis koku, rutubetli alanlarda hayat bulurlar. Bu alanların dışında hijyenik ortamlarda yaşayamazlar. Bir hamam böceğine verebileceğiniz en büyük ceza onu temiz bir ortama alma durumunuzdur.
  • Hamam böcekleri, dolaştıkları alanlarda, özellikle mutfaklarda açık gıda ve sıvı gıdalar üzerinde kusmuk ve dışkılarını bırakırlar. Mutfak lavabosuna da salyalarını bırakırlar.
  • Hamam böcekleri, birbirinin kusmuğunu ve dışkısını yiyen türlerdir. Bununla da yetinmeyen hamam böcekleri birbirinin ölülerini de afiyetle yerler.

Jel İlaçlama Yöntemi İle Hamam Böceğine Son!

Jel ilaçlama yöntemi ile hamam böceğine son! Hamam böceklerinin kontrol altına alınması için kullanılan ilaç Jel İlaçlama yöntemidir. Peki, Jel ilaçlama nasıl uygulanmaktadır? Jel ilaçlama çok etkili bir uygulama yöntemidir.

  • Jel ilaçlar özel tabancalar ile kapı, duvar ve dolap kenarlarını sürülür.
  • Jel ilacın kokusuna dayanamayan hamam böcekleri yavaşça zehirli yeme gelir.
  • Zehirle temas eden hamamböceği zehri yedikten sonra yuvasına dönerek orada ölür.
  • Ölen böceği yiyen diğer böceklerde zehirden ölür. Bu döngü hamam böcekleri bitene kadar devam eder.

İstanbul böcek ilaçlama şirketleri arasında yer alan firmamızın faaliyet alanı bununla sınırlı değildir. Piyasada varlığını İstanbul’un ilçelerinde ispat eden firmamız başarıları ile ismini İzmir ve Kocaeli’ye kadar taşıdı.

Kaliteli, Ekonomik ve 7/24 Hizmet Anlayışı

Firmamızın en önemli özelliği yılın 365 günü ve günün her saati ulaşılabilir olması. Tüm mekanlarda hamam böceği ilaçlama yapan firmamız iş yerlerinde ya da vardiyalı olarak çalışan vatandaşlarımızın gece ilaçlama taleplerini de geri çevirmiyor. Bütün imkanlarını sizlere seferber eden firmamızda; ev ilaçlama, pire ilaçlama, akrep ilaçlama ve diğer haşere ve kemirgenlere yönelik operasyonları gerçekleştirilmektedir. İstanbul böcek ilaçlama sektöründe adından sıkça söz ettiren firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir