Halı Böceği İlaçlama

hali-bocegi-ilaclama

Yaşam sürdüğümüz alanlarda en çok rastlanan haşere türünden biride bu haşere türdür. Bakteri taşıyıcılığı görevi yapan bu haşerelerin zararlarından insan ve çevre sağlığını korumak için halı böceği ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz.

Zararları

Sağlık sorunlarına ve maddi kayıplara neden olan bu zararlı canlıların insanlara birçok zararı bulunmaktadır. Siyah ve sarı renklerde olan bu böceklerin türlerine göre renkleri değişiklik göstermektedir. Türlerine göre boyutları ve bulundukları alanlarda değişmektedir.

Adından da anlaşılabileceği gibi evde halı, kilim gibi alanlarda bulunan bu böcekler, yünlü ipek eşyaları kemirmektedir. Elbiselerimiz ve eşyalarımız arasında yuva yaparak, bu eşyaları kullanılamayacak duruma getirmektedir.

Rutubetli ve nemli alanları sevmekte, gündüzleri yuvalarına çekilmekte ve geceleri aktif olmaktadırlar. Bu sebeple yaşam sürdüğünüz alanlarda varlığının farkına dahi varmayabilirsiniz. Kısa zamanda üremekte, yumurtaları iki hafta kadar kısa bir sürede erişkin hale gelebilmekte ve yaşam alanlarını istila edebilmektedir. Yaşam sürdüğünüz alanlarda en kısa sürede, vakit kaybetmeden halı böceği ile mücadele edilmelidir.

Maddi olarak daha fazla zarara uğramadan profesyonel şirketlere halı böceği ilaçlama uygulaması yaptırılmalıdır. Bireysel olarak gerçekleştirilecek işlemlerde haşerelerin yumurtaları üzerine etki edilememektedir. Üzerinde kontrol sağlanmayan yumurtalar, kısa zamanda erişkin hale gelmektedir.

Uygulamalarımızda kokulu ya da kokusuz jel yöntemleri tercih etmekteyiz. %100 garantili yöntemlerimiz ekonomik fiyatlarla uygulanmaktadır. Halı böceği ilaçlama servisimiz 7/24 hizmetinizdedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir