Hakkımızda

hakkimizda1

Öz Böcek ilaçlama şirketimiz 1994’ten bu yana ev, işyeri, özel ve resmi kamu alanlarında haşereler ile mücadele etmekte ve bu bağlamda 3 büyük ilimizde (İstanbul, İzmir, Kocaeli) illerinde tüm ilçe ve semtlerinde ve de tüm mahallelerinde ilaçlama hizmeti vermektedir. Öz böcek ilaçlama şirketi olarak marka bilincini ve çalışma konseptlerini yenileyen ilaçlama firmamız, ilaçlama metotlarını modern teknoloji ve bilim ışığında ilerleterek hizmet ağını genişletmeyi ve daha çok kitleye ulaşmayı amaçlamıştır.

Halk sağlığının koruma altına alınması gerektiğinin bilincinde olan Öz Böcek İlaçlama şirketimiz,  haşere ve kemirgen türlerinin güvenle kontrol altına alınası konusunda 7/24 kesintisiz olarak ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Misyonumuz

Halk sağlığını en modern ve gelişmiş teknolojik cihazlarla ilaçlama yaparak korumak, doğaya dost olmaktır.

Vizyonumuz

İnsan sağlığıdır. 20 yılı aşkın süredir, İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerinde ilaçlama uygulamalarımızla insan sağlığını koruyarak güvence altına alıyoruz. İnsan sağlığını vizyon edinmiş ilaçlama şirketimiz, gelişen teknoloji ile yaşam alanlarınızı korumayı ilke edinmiştir.

Öz Böcek İlaçlama şirketimiz, 1994 yılında merkezi İstanbul olmak üzere 3 öneli ilde şubeler açarak ilaçlama hizmetlerine başlamıştır. İlaçlama alanlarında göstermiş olduğumuz üstün performans nedeni ile kısa bir süre içinde hizmet ağını genişleterek, tüm illerin ilçelerinde ilaçlama şubeleri ve tüm semt mahallelerinde ilaçlama servisleri açarak ilaçlama hizmeti vermeye devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba, ilaçlama hakkında bilgi almak için mesaj yazabilirsiniz.
Powered by