Güzelbahçe Böcek İlaçlama

Böcek ve haşereler hayatımızı idame ettirdiğimiz ev, iş yeri, okul gibi yerlerde görülmekle beraber özellikle gıda maddelerinin üretim ve satımının yapıldığı mekânlarda sıkça karşımıza çıkar. Buralarda barınıp hastalık yayarak, aynı zamanda eşyalarımıza da zarar vererek maddi manevi kayıplara neden olurlar. Özellikle sindirim sistemi hastalıklarından kolera, tifo, ishal ve sarılığa yakalanmada bu canlılar önemli rol oynar. İlaçlama, böcek ve haşerelerle mücadelede en etkin yoldur. Destek ve yardım alınacak böcek ilaçlama şirketleri de dikkatle seçilmelidir. İzmir’in yarımada denilen bölgesinde bulanan Güzelbahçe ilçesinde faaliyet gösteren Güzelbahçe Böcek İlaçlama faaliyet göstermektedir.

Böcek ve haşereler sadece insan sağlığına ve eşyalara zarar vermez. Ayrıca besin kaynaklarımıza verdikleri zarar da kanıksanamaz. Güzelbahçe haşere ilaçlama olarak tüm bu olumsuzlukları % 100 garantili yöntemlerle çözmekteyiz.

Böcek ve Haşereler

İnsana, çevreye, eşyaya, evcil hayvanlara, bitkilere onca zarar veren böcek ve haşere türlerini sıralamak istersek şunlar ön plana çıkmaktadır;

  • Kene, güve, bit, pire, tespih böceği, hamam böceği, karınca ve kalorifer böceğidir.
  • Akrep, çiyan, yılan, kırkayak gibi sürüngenler de zararlı haşereler sınıfındadır.
  • Kara fatma, genellikle depo, lağım ve binalardaki aralıklarda yuvalanır ve çok çabuk yayılır.

Dış ve iç mekânlarda yapılacak böcek ilaçlama işi sorumluluk ve ciddiyet gerektiren bir iş olmakla beraber bu konuda yetkin ve uzman firmalar tarafından yapılmalıdır.

Böcek ilaçlama ve fare ilaçlama teknik ve yöntemleri farklıdır. Her ilaç tüm haşerelere uygulanmaz. Bu nedenle haşere, böcek ve fare ilaçlaması yapılacak mekânları önceden görüp zararlıları tespit etmek daha kalıcı çözümler doğurmaktadır. Güzelbahçe fare ilaçlama bu konuda da titizlikle çalışmaktadır.

Böcek ilaçlama teknikleri arasında kokusuz ilaçlama, kokulu ilaçlama, sıvı ilaçlama, jel ilaçlama sayılabilir. Böcek ilaçlama açık ve kapalı tüm alanlarda uygulanabilir.
Güzelbahçe fare ilaçlama fiyatlarımız alanın metrekaresine ve kullanılacak yöntemde ne kadar ilaçlama yapılacağına göre belirlenmektedir.

Güzelbahçe böcek ve ilaçlama fiyatlarımız için de yine ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğü ve ilacın miktarı belirleyici etkenlerdir.

Haşere ilaçlama Güzelbahçe Sağlık Bakanlığı yetkilisi bir firma olup TSE garantili ilaçları ile çevrenizdeki her türlü böcek, haşere ve fare ilaçlamalarını %100 garantili çözümlerle uygular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir