Gürpınar Böcek İlaçlama

Firmamız, olarak İstanbul civarında bulunan her bölgeye kesintisiz ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır. Beylikdüzü Gürpınar böcek ilaçlama servisi olarak, Gürpınar civarında oluşan böcek ve fare problemlerinizi kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız.

BÖCEK TÜRLERİNİN İNSANLARA VERDİĞİ ZARARLAR

Örneğin; Pire yumurta bırakarak hızla üreyerek çoğalan bir haşere grubudur. Pirelere karşı önlem alınmadığı takdirde, kısa zamanda bulundukları alanı sararlar, özellikle pireler kullanmadığınız eşyaların ve evcil hayvanların tüylerinin arasına yumurtalarını bırakırlar.  Hassas cilde sahip olan kişilerde özellikle bebek ve çocuklarda pirenin ısırdığı bölgede kaşınmaya bağlı kalıcı yara izleri oluşmaktadır.

BÖCEK İLAÇLAMA UYGULAMALARI NASIL YAPILIR?

İlaçlama uygulamaları haşere türüne ve alanın büyüklüğüne göre belirlenmektedir.

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare istasyonları

BÖCEK İLAÇLAMA UYGULAMALARI NASIL GERÇEKLEŞİR?

Gürpınar böcek ilaçlama firması olarak öncelikle mekanda var olan böcek türünün buluruz. Böcek türüne göre özel üretilen ilaçları seçeriz.  Gürpınar böcek ilaçlama firması olarak, daima önceliğimiz insan sağlığını koruyarak ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirmektir.

GÜRPINAR BÖCEK İLAÇLAMA FİRMASINA NE ZAMAN ULAŞABİLİRİM?

Gürpınar böcek ilaçlama servisinden destek almak istediğiniz vakit 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İlaçlama personellerimiz sizin müsait olduğunuz bir zamanda gelerek, haşere ve farelere karşı ilaçlama işlemini gerçekleştirecektir.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir