Gümüş Böceği İlaçlama

Gümüş böceği çok küçük haşere türlerinden olduğu için yaşam alanınızı kolaylıkla sarabilecek yapıda bir zararlıdır. Bu zararlılarla mücadele için mutlaka gümüş böceği ilaçlama uygulaması yapılmalıdır. Gümüş böceği, küçük yapılı bir böcek türü olup genellikle nemli ve rutubetli yerlerde yaşar. Gümüşçün adıyla da bilinen bu böcekler evlerin banyo, mutfak ve lavabo bölümlerinde çoğunlukla görülmektedir. Açık ve kapalı tüm alanlarda yaşayabilen gümüş böceği, insanlara ısırarak zarar vermemektedir. Fakat evlerde yer alan tahıllar, pamuklu kumaş ve eşyaları kemirerek zarar verirler. Parlak bir renge sahip olan bu haşere türleri gümüş renginde parladığı için halk arasında gümüş böceği olarak bilinmektedir.

Yumurta bırakarak çoğalan gümüş böceği, sıcak alanlara hızla çoğalır. Tek seferde 200-300 adet yumurta bırakan gümüş böceklerinden kurtulmak için profesyonel gümüş böceği ilaçlama hizmeti talep edilmelidir. Geç kalınan uygulamalar sonucunda bu haşereler bulunduğu alana hızla yayılacaktır.Firmamız sıvı, jel, kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemlerini kullanarak haşere türlerine karşı profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Uzman ilaçlama personellerimiz tarafından belirlenen ilaçlama yöntemleri sayesinde kısa zaman içerisinde yaşam alanlarınızda yer edinen böcek türlerini yok etmek mümkündür.

Gümüş böceğinden kurtulmak için 7 gün 24 saat gümüş böceği ilaçlama servisi sunan firmamız, çok sayıda şubesi ile hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.Müşteri temsilcilerimize gün boyu ulaşarak detaylı bilgi ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir