Gaziemir Böcek İlaçlama

Yaşam alanlarında her an karşılaşabileceğimiz böcekler, insan sağlığını tehdit edebileceği gibi salgın hastalıkların bulaşmasını da kolaylaştıran dağıtım araçlarından biridir. Bu durumdan rahatsız olan her insan, etkisiz ve eskiyen yöntemlerle halletmeye çalışıyor. Bu durumun çözümü kolaylaştırıp önüne geçen Gaziemir Böcek İlaçlama, sektöründe kesin sonuçlar sunmaktadır.

Kadrosunda tecrübeli kişiler bulunduran firmamız, işinin gerekliliklerini yerine getirmek için her zaman günün teknolojik gelişmelerine ayak uydurmaktadır. Bu gelişmeleri de sorun yaşadığınız her alanda, tecrübesiyle size hizmet vererek göstermektedir. Modern ilaçlama yöntemleri kullanıp sağlık şartlarını riske etmeyen, korumaya yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Modern Yöntemlerle Kesin Sonuçlar

Gaziemir Böcek İlaçlama olarak, sektörün kesin çözüm üreten firmasıyız. Uygulanan sıvı ve jel ilaçlama yöntemleriyle karşılaşılan böcek, haşere ve kemirgen sorununu ortadan kaldırmaktayız.

Sıvı ilaçlar ile uygulanacak olan yöntem, size rahatsızlık veren ve salgın hastalıkları bulaştırması muhtemel olan hamam böceği, sivrisinek, fare gibi türlerin her çeşidine, en hızlı uygulanan ve kesin çözüm sağlayan uygulamamızdır. Bu yöntemle karınca, güve, pire, tahtakurusu gibi haşere çeşitlerinin de önüne geçilip kesin sonuç alınmaktadır. İşin uzman ekip tarafından bu ilaçlama, kokulu ve kokusuz olarak yapılabilmektedir.

Sıvı ilaçlamaya ek olarak, Gaziemir haşere ilaçlama jel yöntemini  de yaygın olarak kullanmaktadır. Modern ilaçlar ve ilaçlama yöntemleriyle uygulanacak yöntem, haşerelerin yoğun olarak görüldüğü alanlarda, geçiş yollarında uygulanmaktadır. Bu yöntemle uygulanan ilaçlar, hamam böceklerin yuvalarına kadar etki etmek için yapılmaktadır.
Uygulama yaptığımız alanlar:

  • Okul binası ve okul bahçesi
  • Hastane içi ve hastane bahçesi
  • Kalabalık okul yurtları içi ve bahçesi
  • Binaların havalandırma boşlukları
  • Depo olarak kullanılan kapalı alanlar
  • Bahçeler
  • Ekin yapılan tarla alanları
  • Çocuk parkları ve halka açık alanlar
  • Dükkan benzeri çalışma alanları

Profesyonel İlaçlamanın Önemi

Kalabalık kitleler halinde yaşamak iş bölümü açısından hayatı daha kolaylaştırdığı gibi bir yandan da çeşitli sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına ve salgın hastalıkların daha çabuk yayılmasına neden olmaktadır. Böcek, haşere ve fareler o kadar çabuk ürerler ki bireysel çabaların hiçbir etkisi yoktur. Sayıca çok oldukları gibi barındıkları mekan içinde de en ücra yerlere kadar yerleşme özelliği göstermektedirler.

Uçan böcek türleri, larvalarıyla kısa zamanda sıcak ortamlarda çoğalabilen haşere türleri, kısa zamana yayılarak hayatınızı zorlaştırıp engellerle karşılaşmanıza neden olabilir. İstemeyeceğiniz sağlık sorunlarıyla karşılaşmanıza neden olabileceği gibi, sorunun çözümünde de maddi anlamda canınızı sıkabilir.

Bu yüzden Gaziemir fare ilaçlama olarak, ciddi bir sorunla karşılaşmadan bizi arayıp destek ekibimizden yardım almanızı öneriyoruz. Bu sayede hem siz işlerinizde aksaklık yaşamazsınız, hem de biz size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir