Fumigasyon İlaçlama Yöntemi

Fumigasyon Nedir

Fumigasyon; yaşam alanlarımızda, kapalı alanlarda zararlı türlere karşı yapılan kimyasal içeriğe sahip oldukça tehlikeli bir uygulamadır. Bu uygulama ilaçlama şirketimizin bünyesinde, fumigasyon yetkisine sahip uzman kişilerce yapılan bir uygulamadır. Fumigasyonda önemli olan nokta ve yapılma gayesi, yaşam alanlarımıza nüfuz eden zararlı türlerin etkin gazla kontrol altına alınmasıdır. Defne Böcek İlaçlama şirketimizde fumigasyon çalışmaları, dikkatli, hassas bir şekilde hedef odaklı olarak profesyonel olarak yapılmaktadır.

Fumigasyon Nasıl Yapılır?

Fumigasyon nasıl yapılır? Bu konuda fumigasyonun yapılması için Ziraat Mühendisleri devreye girmektedir. Ziraat Mühendisliği operatörü ve yetki belgesine sahip olan kişi ve kişinin bağlı olduğu uzman firma tarafından yapılmaktadır. Bunun dışında fumigasyon operatürü olarak herhangi bir belge ibraz etmeyen kişilerin bu uygulamaya girişmesi yasal değildir. Ülkemizde de bu uygulama yasal sınırlar dahilinde yapılmaktadır. Bu tür yasa dışı uygulamalarla karşınıza çıkan kişilere kesinlikle itimat etmeyin. Fumigasyon ile nasıl böcek ilaçlama yapıldığını görmek için videomuzu izleyebilirsiniz.

  • Fumigasyon çok ciddi bir iştir.
  • Bu alanda çalışma yapacak kişi ve kurumların belgelerini ibraz etmeden sakon hizmet almayın.
  • İlaçlama şirketi adı altında korsan hizmet veren şirketlerle temasa geçmeyin.

Bu aşmaların kesinlikle kontrolü yapıldıktan sonra fumigasyon uygulamalarına yer verilmelidir.

Fumigasyon Firmaları

oz-bocek-ilaclama-iletisim

Fumigasyon firmaları adı altında hizmet vermeye çalışan şirketlerde fumigasyon İlaçları kullanımı konusunda bazı önemli koşulların olduğuna ilişkin bilgiler yer almaktadır. Fumigasyon Yönetmeliği ve bu bağlamda fumigasyon sertifikası sahibi olmayan Ziraat Mühendisleri operatörlerinden bu hizmeti almamaya özen göstermeniz gerekmektedir. Bu konuda fumigasyon belgesi alan ve bu belgeleri ibraz eden kurumlarla çalışmanız gerekmektedir.  Önemli uygulama ve yöntemleri için Defne Böcek İlaçlama şirketimizi arayarak, yardım, destek ve bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Uygulamanın hangi koşullarda ve nasıl yapılacağına yönelik uzman kadromuzdan destek isteyiniz. Kurumsal yapıya sahip olan firmamızda tüm fumigasyon işlemleriniz için sizlere 7/24 kesintisiz hizmet sağlıyoruz. Çağrı merkezimizi arayarak gece-gündür destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir