Firuzköy İlaçlama

Firuzköy ilaçlama çalışmalarının en sık yapıldığı İstanbul ilçelerinden biridir. Dünya üzerinde yaşayan birçok haşere ve kemirgen türü insan ve çevre sağlığını ciddi şekilde tehdit etmektedir. Yaşam sürdüğünüz alanlara yerleşen tüm haşere ve kemirgen türüne karşı açık, kapalı mekan ayrımı yapmadan Avcılar Firuzköy ilaçlama servisi olarak en kaliteli böcek ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Firmamızda uygun ödeme koşulları ve profesyonel böcek ilaçlama teknikleri ile siz değerli vatandaşlarımızı haşere sorunundan kurtarıyoruz. Karşılaştığınız haşerenin türü ne olursa olsun firmamızı günün her saati arayabilir, ekibimizden destek alabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Böcek ilaçlama yaparken dikkat edilmesi gerekenlere uymak hayati önem taşır. Küçük bir ayrıntı bile hayati risklere neden olabilir. Bu nedenle profesyonel böcek ilaçlama şirketleri ile çalışmalı ve işi uzmanlarına bırakmalısınız. İlaçlama uygulaması profesyonellik ve ciddiyet isteyen bir iştir. Özellikle;

  • Bebek olan evlerde ilaçlama çok dikkat gerektiren bir uygulamadır. Bağışıklık sistemi henüz tam olarak gelişmemiş, hassas bir tene sahip olan bebekler kimyasal ilaçların içerisindeki maddelerin kolayca etkisi altına girerek alerjik reaksiyon gösterebilirler.
  • İlaçlama uygulamalarında kullanılan haşere ilaçlarının insan ve çevre sağlığına zarar vermeyecek şekilde ziraat ve kimya mühendisleri tarafından üretilmiş olması gereklidir.
  • Aksi takdirde kalitesiz ilaçlar haşere ve kemirgen probleminizi sonlandırmayacağı gibi bebeğinizin ve sizin sağlığınıza ciddi zararlar verecektir. Kalitesiz ilaçlar ve uygulamalar maddi kayıplara da yol açmaktadır.

Maddi kazancın çok ötesinde “Önce İnsan Sağlığı” diyen firmamız tüm böcek ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarında %100 sonuç garantisi sunmaktadır. Bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

İlaçlama Yöntemleri

Avcılar Firuzköy ilaçlama servisi çeşitli ilaçlama yöntemleri uygulamaktadır. Bebek olan evlerde fare, hamam böceği, kalorifer böceği gibi haşerelerin olması durumunda jel ilaçlama ya da fare istasyonları kullanılarak ilaçlama uygulamaları yapılmaktadır. Jel ilaçlama siz bebeğinizle oyun oynarken bile rahatlıkla uygulanmaktadır. Jel ilaçlama yönteminde kullandığımız ilaçlar firmamız bünyesinde görev alan ziraat ve kimya mühendislerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Kullanmış olduğumuz ilaçların bebeğinizin ve sizin sağlığınıza hiçbir olumsuz etkisi bulunmamaktadır. jel ilaçlar haşere ve kemirgenlerin saklanmış olduğu en kuytu köşelere ilaçlar küçük damlacıklar halinde enjekte edilerek ulaşmaktadır. Kullanmış olduğumuz diğer böcek ilaçlama yöntemleri ise;

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • Kokusuz ilaçlamadır.

Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için kesintisiz ilaçlama servisi sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir