Fenerbahçe Böcek İlaçlama

Fenerbahçe böcek ilaçlama firması, yaşam alanlarınızda hemen hemen her alanda karşınıza çıkan böcek ve fare türleri üzerinde, garantili yöntemlerle kontrol sağlamaktadır.

Böcek ve fare türleri, içinde bulunduğu mekana maddi zarar verdiği gibi sağlığımızda tehlike altına alırlar. Yaşam süren milyonlarca haşere türü yer almaktadır. Haşere gruplarının farklı fizyolojik ve biyolojik yapıları bulunmaktadır. Haşereler ve kemirgenlerle bireysel olarak yapılan mücadeleler hiçbir zaman olumlu sonuç vermemektedir. Çünkü tek tür ilaçlarla haşere gruplarını etkisiz hale gelmez. Farklı biyolojik yapıya sahip olan böcek ve fare türleri belirlenerek etki gösterecek özel ilaçlar hazırlanmalıdır. Fenerbahçe  böcek ilaçlama personelleri, her böcek türüne uygun olarak ilaçlarını hazırlamaktadır.

Osmanağa böcek ilaçlama firmasının kullanmış olduğu ilaçlama türleri;

  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • Ulv ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama

Bazı haşere ve kemirgen türleri çok güçlü bir yapıya sahiptir. Bu zararlı canlılara karşı özel ilaçlama yöntemleri kullanılmaktadır. Bireysel mücadeleler sonucunda fare gibi kemirgenlerin saldırısına uğrayan kişiler olmuştur.

Haşere ve kemirgenlere karşı kullanmış olduğumuz ilaçlama yöntemleri modern ekipmanlar ve en kaliteli ilaçlar kullanılarak uygulanmaktadır. Profesyonel ekibimiz tarafından uygulanan ilaçlama yöntemlerimiz sayesinde yaşam sürdüğünüz mekanları terk etmenize, eşyalarınızı dışarı çıkarmanıza ve günlerce ilaç kokusuna maruz kalmanıza gerek kalmayacaktır.

Detaylı bilgi almak için 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir