Fare Yakalama Yöntemleri

Fare yakalama yöntemleri için piyasada birbirinden farklı ve birbirinden ilginç cihaz ve kapanların olduğunu görürsünüz. Peki, bu cihaz ve yöntemler gerçekten işe yarıyor mudur sizce? Ya da sorumuzu doğrudan size yöneltelim.  Siz olsaydınız, farelerin kontrolünü sağlamak amacıyla nasıl bir yol izlerdiniz? Fare kapanı satın alıp içine bir damla eski kaşar bırakarak nöbet mi beklerdiniz? Ya da zirai ve insanların hayatında tehlike arz eden fare ilaçlarına mı başvururdunuz? Onlar da mı işe yaramadı.

Belli ki fareler yaşam alanlarınızda hayli bir canınızı sıkmış.

Yoksa fare kovucu elektronik cihazlardan mı satın aldınız! Çünkü elektrikle çalışan bu cihaz sonuçta su yakmıyor. Evet, 500 metrekare alana müdahale edebiliyor. Üstelik ultrasonik ses dalgaları ve frekansları sayesinde farelere acı verebiliyor ve onları yuvalarından uzaklaştırabiliyor. Ayrıca iyon özelliğe de sahiptirler. Yani kendi kendini yenileme özelikleri mevcuttur. Farelerin yakalanması için bu kadar yöntem ve metot varken neden hala insanlar şikayet ediyorlar? O zaman demek ki bu saydığımız özelliklere sahip olan hiçbir yöntem tam anlamıyla başarı sağlayamamıştır.

Peki, size Fare istasyonlarını duydunuz mu desem? Bu konu hakkında daha detaylı bilgiler versem, iyi olmaz mı? Fare istasyonu; farelerin güvenle kontrol altına alınması için oluşturulmuş bir düzenek ve güçlü bir zehirden oluşmaktadır. Bu yöntemle farelerden ve tüm kemirgen türlerinden kurtulabileceğinizi biliyor muydunuz? Profesyonel İlaçlama firmalarını kullandığı eşsiz bir yöntem olan fare istasyonları ile yaşam alanlarınız güvende.

Fare istasyonları, farelerden şikayetçi olan, alanlara adına istasyon dediğimiz 20-30 cm ebatlarında siyah düzeneğin kurulumu yapılır. İçine farelerin hoşuna giden gıdalardan ve aromalardan oluşturulmuş hoş koku yayan zehir yerleştirilir. Zehirle temas eden fare yuvasına geri döner ama susama ihtiyacı hisseder. Dışarı çıkıp su aramaya yeltenen fare suyu bulup bir damla içmesi durumunda bile 10 saniye içinde ölür. Fare yakalama yöntemlerini geride bırakın artık.

İşte Farelerden Fare istasyonu sayesinde kesin olarak kurtulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir