Fabrika İlaçlama

Üretim ağırlıklı çalışmakta olan, genellikle çok sayıda insanın yer aldığı ve günlük trafiğin yoğun olduğu alanlardan biri olan fabrikalar, çeşitli böcek ve haşerenin de uğrak alanı durumundadır. Özellikle beslenme ve barınma ihtiyacı ile birlikte bu alanlara yerleşmekte olan böcek, haşere ve kemirgenler, hem üretimi sağlanan ürünler açısından hem de çalışanların sağlığı açısından büyük bir tehdit unsuru oluşturmaktadır. Bu nedenle fabrika ilaçlama hizmetlerinin önemi oldukça büyüktür. Özböcek ilaçlama, İstanbul başta olmak üzere Kocaeli ve İzmir’in tüm ilçe ve semtlerinde sağlamış olduğu fabrika ilaçlama hizmetleri ile tüm haşere, böcek ve kemirgen problemlerine kısa sürede son vermektedir.

Güvenilir Fabrika İlaçlama Hizmetleri

Böcek ve haşereler, etrafa yaymakta oldukları bakteri ve mikroplarla insan sağlığı üzerinde ciddi problemlerin oluşmasına neden olmaktadır. Özellikle fabrika gibi üretimin aktif olduğu ortamlarda, ürünlere verecek oldukları zararlar, marka sahipleri açısından büyük bir prestij kaybına neden olabilmektedir. Bu gibi problemlerin önüne geçebilmek adına fabrika ilaçlama için profesyonel böcek ilaçlama firmalarının sağlamış olduğu hizmetlerden faydalanılması gerekmektedir.

Fabrikalarda meydana gelen haşere ve böcek problemlerinin ortadan kaldırılması için destek alacağınız haşere ilaçlama firmalarının güvenilirliğinden emin olmanız gerekmektedir. Yasal hizmetler sunmayan ilaçlama firmalarının kullandığı ilaç ve uyguladığı teknikler hem fabrika çalışanlarının sağlığı açısından hem de üretimde olan ürünlerin durumu açısından büyük bir tehlike arz etmektedir. Özböcek İlaçlama firması olarak, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan ilaçlarımız ve uzman ekiplerimizle birlikte güvenilir fabrika ilaçlama hizmetleri sağlamaktayız. Firmamızın hizmetlerinden dilediğiniz gün ve saat içerisinde faydalanabilir, fabrikalarda meydana gelen haşere ve kemirgen problemlerini kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz.

Fabrika İlaçlama Yöntemleri

Özböcek İlaçlama olarak, meydana gelen problemlerin hangi haşere ve kemirgen türünden kaynaklandığı tespit edilerek en etkili ilaçlama yöntemleri tercih edilerek işlem uygulanmaktadır. Kokulu ve kokusuz sıvı ilaçları uyguladığımız sıvı ilaçlama yöntemleri, sıklıkla tercih etmekte olduğumuz yöntemlerdir. Sıvı ilaçlama yöntemleri, genellikle buharlama ya da püskürtme teknikleri ile uygulanmaktadır. Bu teknikler ile kısa sürede fabrika genelinde ulaşılması zor olan dar aralıklar da dahil olmak üzere kontrol sağlanmaktadır. Jel ilaçlama yöntemleri de sıklıkla tercih etmekte olduğumuz bir diğer ilaçlama yöntemidir. Genellikle böcek türleri için uygulamaya alına jel ilaçlar, kısa sürede etki gösteren doğal ilaçlardır. Kemirgen türleri için uygulamaya alınan fare istasyonları da yine geniş ve büyük alanlarda meydana gelen fare problemlerinin ortadan kaldırılmasında son derece etkili aparatlardır.

Kullandığımız ilaçlar ve uygulamalar, insan sağlığı üzerinde herhangi olumsuz bir etki oluşturmamaktadır. Bu nedenle hizmetlerimizden her daim faydalanabilir, ev, iş yeri, okul, hastane, fabrika, cafe ve restoran gibi alanlarda meydana gelen tüm böcek ve fare problemlerine son verebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizle kuracağınız iletişim neticesinde randevu oluşturabilir, güvenilir ilaçlama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Fabrika İlaçlama Fiyatları

Fabrika ilaçlama fiyatları, ilaçlama uygulanan alanın metrekare cinsinden genişliği, kullanılan ilaç miktarı ve tekrarlanan işlem sayısı göz önünde bulundurularak, firmamız tarafından belirlenmektedir. Özböcek İlaçlama olarak sağlamış olduğumuz güvenilir ve ekonomik fabrika ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz.