Eyüp Böcek ilaçlama

Eyüp böcek ilaçlama tüm haşere, böcek ve kemirgenlerin insanların yaşam ortamlarından arındırılması konusunda uzman deneyimli bir kadro ve Sağlık Bakanlığı onaylı belgeleriyle tam yetkili bir ilaçlama servisidir.

Eyüp ilçesine bağlı tüm mahalle ve semtlerde haftanın hergünü 24 saat, % 100 garantili ilaçlama hizmeti verir.

İlaçlamada kullanılacak kimyasallarla, uygulama yöntemini belirleyen şey haşere, böcek ve de kemirgenlerin kendi aralarında da çeşitliliklerinin çok ve farklı olmasıdır. Eyüp böcek ilaçlama servisi olarak etkili ve kalıcı yöntemlerimizin olmasının en başlıca nedenlerinden biri de işte bu metabolik çeşitliliğe uygun ilaçlamaları yapıyor olmamızdır.

Eyüp haşere ilaçlama servisi tahtakurusu, kene, sivrisinek, pire gibi kan emici küçük canlıların dezenfeksiyonunu sıvı ilaçlama uygulamaları ile en dar yerlerde bile ilacın iyice nüfus etmesini sağlayacak şekilde uygular. Bu uygulamalar genel olarak sıvı kimyasalın su zerrecikleri haline getirilerek sisleme yöntemi dediğimiz bir ilaçlama yöntemiyle yapılır. Haşere ilaçlamalarımız kalıcı çözümler olup ilaçlama sonrasında kişinin mekanda nasıl davranması gerektiği konusunda ekiplerimiz tarafından bilgilendirilirler. Haşere ilaçlama Eyüp olarak uygulamalarımız bu şekildedir.

Eyüp Fare İlaçlama Servisinin fare ilaçlama yöntemlerinde ise:

Fare istasyonları, fare buğdayları ve fare tozları kullanılmaktadır. Bu çeşitliliğin nedeni fare kemirgeninin kendi içinde de çok çeşitlilik göstermesi. Mesela tarla faresi, lağım faresi, ev faresi, kör fare gibi farklı ortamlarda yaşayıp farklı besin kaynaklarından beslenen bu kemirgenlerin ilaçlama yöntemleri de onların yaşam şekillerine uygun ilaçlama yöntemleriyle yapılmaktadır. Eyüp fare ilaçlama servisinin kemirgenlerin yok edilmesinde kalıcı uygulamalar yapmasının nedeni de işte budur.

Eyüp böcek ilaçlama fiyatlarımız uygulama yapılacak alanın metrekare olarak ölçümü ve hangi zararlıya karşı ilaçlama yapılacağı, ayrıca kullanılacak ilacın miktarı gibi etkenlerin bir araya getirilmesiyle belirlenir. Böcek ilaçlama fiyatları Eyüp‘te  uygulamanın yöntemleriyle orantılı bir şekilde değişmektedir.

Eyüp haşere ilaçlama firması Eyüp ilçesinin tüm mahallelerinde 7/24 garantili ilaçlama hizmetleri verir. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir