Evdeki Böcekten Kurtulma Yolları

Evdeki böcekten kurtulma yolları denilince aklınıza geleneksel yollar geliyor ve böyle bir yanılgının içindeyseniz yazımız sizlere yardımcı olacaktır. Bahçelerde, sokaklarda gördüğümüz haşereler bizleri çok fazla huzursuz etmezken, bu haşerelerin evlerimize girmesi bizleri fazlasıyla rahatsız etmektedir. Artık böceklerin insan sağlığına verdiği zararlar, insanlara bulaştırdığı hastalıklar bilinçli tüm kişiler tarafından da bilinmektedir. Bu nedenle de evdeki haşereler hemen herkese çok daha huzursuzluk vermektedir. Özellikle eve giren haşerelerin sağlığımız üzerindeki etkileri çok daha kalıcıdır. Bu nedenle de pek çok kişi evdeki böcekten kurtulma yolları konusunda farklı farklı yollara başvurmaktadır:

 • İlk yapılması gereken şey iyi bir ilaçlama firmasından yardım almaktır. Hatta ilaçlama işlemlerini periyodik uygulamalara çevirmektir.
 • Böcek ilaçlama uygulamalarına ek olarak evin temizliğine önem vermek,
 • Sık sık ıslak ve kuru temizlik yapmak,
 • Evde evcil hayvan bulunuyorsa onların bakımına önem vermek,
 • Apartmanların ortak kullanım alanlarındaki haşere faaliyetlerine son vermek,
 • Bahçelerdeki haşere faaliyetlerine son vermek,
 • Evlerin içinde ya da balkonlarda çöp bekletmemek gibi…

Ev ilaçlama uygulamasında başvurduğumuz modern böcek ilaçlama tekniklerinde kullanılan böcek ilaçları Sağlık Bakanlığından onaylı olup hiçbir zarar barındırmamaktadır. Özel yaşam alanınız olan böceklerden kurtulmak ve rutin yaşamınıza dönmek istiyorsanız vakit kaybetmeden Öz Böcek İlaçlama firmamızı arayabilir, uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Evimize Sıklıkla Gelen Böcekler

Evimize sıklıkla gelen böcekleri şöyle bir gözden geçirin. Şekil olarak birbirine bu kadar benzeyen küçük ebatlı canlıların aslında farklı ve bir o kadar da zararlı yönlerini bilseniz, onları bu kadar hafife almazdınız. Evdeki haşereden kurtulmak için yapılması gerekenleri haşerenin türü ve yoğunluğu belirlese de evlerde en çok olabilen haşereler şunlardır: Gümüş böcekleri, hamam böceği ve kalorifer böceği, kakalak, fare türleri, tespih böceği, kırkayak ve çıyanlar, kulağakaçan böceği, sinek türleri, güve, kelebek, tahtakurusu, akar ve miteler, maytlar, karınca, kertenkele gibi… Bulunduğu yerin önemi olmaksızın her alanda çalışma yürüten firmamızdaki ilaçlama uygulamalarını başlıklar altında toplamak gerekirse;

 • Ev İlaçlama
 • Otel İlaçlama
 • Bahçe İlaçlama
 • Apartman İlaçlama
 • İşyeri İlaçlama
 • Okul İlaçlama
 • Hastane İlaçlama

20 yılı aşkın süredir böcek ilaçlama sektöründe lider koltuğunu kimseye bırakmayan Öz Böcek İlaçlama firmamız tüm haşere ve kemirgenlere kalıcı çözüm üretmektedir. Sizin de başınız haşereler ile dertte ise çoğalmalarına izin vermeden firmamız ile iletişime geçebilir, ekibimizden destek alabilirsiniz.

Haşerelerle Mücadele

Haşerelerle bireysel yöntemlerle mücadele etmek başarısızlıkla sonuçlanacağı gibi bu haşerelerin evinizde daha da yerleşmesine, çoğalmasına neden olabilirsiniz. Ev içinde gezinen haşereleri yok etseniz de haşerelerin yumurtalarını yok edemezsiniz. Bu nedenle de her 3-4 haftada bir şikayetçi olduğunuz haşere ile yeniden karşılaşabilirsiniz. Bu sürecin uzamaması için mutlaka bir böcek ilaçlama şirketi ile anlaşmalı, haşerelerden anında kurtulmalısınız.

Tüm haşere şikayetlerinizi tamamen yok eden firmamıza, günün her saatinde ulaşabilir, müşteri temsilcilerimize ilaçlamalar hakkında merak ettiğiniz her konuda danışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir