Evde pire olduğu nasıl anlaşılır

Evde pire olduğu nasıl anlaşılır? Evde pire olduğunu anlamak oldukça güçtür. Fakat evde pire olduğunu bazı belirtilerle anlamak mümkündür. Pire kanla beslenen canlı olduğu için en önemli belirtisi pire ısırığıdır. Pirenin ısırdığı bölgede, kaşıntı, kızarıklık, kabarma ve acı hissi oluşur. Pirenin ısırdığı bölgede alerjik reaksiyonlar ve kalıcı yara izleri görülebilir. Pireler eşyaların üzerine pisliklerini bırakırlar, özellikle beyaz renkte olan alanlarda bu pislikleri gözlemleyebilirsiniz. Pireler çok küçük haşereler olduğu için renkli ve desenli zeminlerde onları fark etmek çok zordur. Pireler Yaklaşık olarak bir ile üç yıl arası yaşayabilen canlılardır. Pireler siyah, kahverengi, kızıl ve kırmızı renklerde görülürler. Pirelerin pek çok türü bulunmaktadır:

  • Su piresi
  • Kedi piresi
  • Köpek piresi
  • Kuş piresi
  • Pamuk piresi

En çok görülen pire türleridir. Yaşadığınız alanda evcil hayvanınız varsa evcil hayvanınızı mutlaka gözlemlemelisiniz, sık sık kendini kaşıması üzerinde pirelerin konakladığının en belirgin göstergesidir. Evcil hayvanınızın tüylerinin arasında yürüyen pireleri fark ederseniz veteriner hekimden destek almalısınız. Evcil hayvanınızdaki pire ile mücadele etmediğiniz takdirde pireler kısa sürede evinize yayılarak hızlıca üreyeceklerdir. Pirelerden kurtulmak için atılacak en doğru adım pire ilaçlama operasyonu için randevu talep etmektir.

Evdeki Pireden Kurtulun!

Evdeki pirelerden kurtulun! Hem de kısa bir sürede… Evinizde pire olduğunu fark ettiğiniz anda bu haşerelerin günden güne hızlıca evinize yayılmaması için pire ilaçlama firmalarından destek almanız gerekmektedir. Merak ettikleriniz için günün 24 saati hizmet veren müşteri temsilcilerimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

  • Püskürtmeli Yöntem
  • Sisleme Yöntemi
  • Sıvı İlaçlama

Metotları ile pirelerin kökünü kazıyor ve yaşam alanlarınızda hijyeni sağlıyoruz. Uzman personellerimizin aşamalarını harfiyen uyguladıkları pire ilaçlaması kısa sürede etkisini gösterir ve pirelerin bir bir yok olmasını sağlar.

Pire İlaçlama Aşamaları

Pire ilaçlama aşamaları keşif, karar ve uygulamadan oluşur. Pirenin bulunduğu yerde kısa bir ön araştırmanın yapılmasının ardından bir karara varan yetkililerimiz uygulamaya geçmiş olur. Sağlık Bakanlığından onaylı pire ilaçları ile alan sterilize edilmeye ve arındırılmaya başlanır. Kısa bir zaman içinde pirelerin hayatınızdan tamamen çıktığına şahit olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir