Ev ilaçlama

Ev ilaçlama firmaları ile detaylıca görüşme yapılmalı çalışma ruhsatı olup olmadığı kontrol edilmelidir.  Haşere ve fare türleri yaşadığımız alanlara hem maddi hasar verdiği gibi sağlık sorunları yaşatarak birçok hastalığın yayılmasına ve bulaşmasına neden olmaktadır.

Bilinmeyen birçok özelliğe sahip olan böcek ve fare türleriyle kesinlikle bireysel olarak müdahalede bulunmayınız. Özellikle zehirli olarak bilinen türler yanlış bir hareket sonucunda sizlere çok ciddi zararlar verebilirler. Villa ilaçlama işlemlerinde sıklıkla karşı karşıya kalınan yılan, akrep ve çıyan gibi haşerelerin kontrolünde personelleri dikkat, bilgi ve deneyim ile hareket etmektedirler.

 Hizmetlerimizde Kontrol Altına Alınan Zararlı Canlılar 

Kalorifer böceği, Amerikan/ Alman hamam böceği, kene, örümcek, güve, akrep, gümüş böceği, tahtakurdu, halı böceği, sivrisinek, karafatma, kakalak, mite, kertenkele, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, karınca, yaban arısı, eşek arısı, akar, çekirge, tahtakurusu, çıyan, kulağakaçan böceği, kırkayak, mayt, tatarcık, bit, uyuz böceği, sıçan, salyangoz,  tesbih böceği, pire, sinek, yılan.

Ev ilaçlama servisleri arasında 1994 yılından bu yana deneyimli, eğitimli, bilgi sahibi ve profesyonel bir ekip ile çalışan firmamız İstanbul başta olmak üzere; İzmir ve Kocaeli illerinde kurmuş olduğu ekipleri ile yaşam alanlarınızda güven içinde huzurlu bir şekilde zaman geçirmenizi sağlamaktadır.

İlaçlama yapmış olduğumuz müşterilerimize gerekli olabilecek tüm yasal evrakları teslim ederek oluşabilme ihtimali olan tüm sıkıntıları ortadan kaldırmış oluyoruz. Ev ilaçlama konusunda titiz davranmanın bilincinde olan Öz böcek ilaçlama sizlere çabuk ulaşabilmek ve sorunlarınızı ortadan kaldırabilmek için 7/24 hizmet sunmaktadır.

Kullanılacak alana ve talep doğrultusunda kokulu ve kokusuz olarak haşerelere karşı ilaçlama yapılabilmektedir. Ekonomik fiyatlar ile uzun süredir insan sağlığını ön planda tutan şirketimiz son teknoloji ürünleri sizler için deneyerek uygun görülen ve sağlıklı olanları belirleyerek % 100 güven politikası ilke edinmiş olarak belirtmiş olduğumuz illerde bulunan her noktaya talep ettiğiniz gün ve saatte ulaşım sağlamaktadır.

Ev İlaçlama Hakkında Firmamıza Sıkça Sorulan Sorular

[su_accordion]
[su_spoiler title=”Ev İlaçlama Fiyatları”]

Ev ilaçlama fiyatları Öz Böcek ilaçlama şirketimizin bünyesinde oldukça ekonomik ve ucuzdur. Üstelik kaliteli ve % 100 garantilidir. Haşere ve kemirgen türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda yapılan bütün uygulamalar için ilaçlama fiyatları değişkenlik göstermektedir. Ev ilaçlama fiyatları belli ön koşullar belirlenerek sağlanmaktadır. Bu ön koşullara bakacak olursak; Örneğin ilaçlama yapılacak bir evde öncelikle, evin kapalı ve açık mekanlarının metrekaresi hesaplanır.

Bu aşamadan sonra, ikinci koşul olan, haşere yoğunluğu tespit edilir. Bazen bu alanlarda olası haşereler çıkmaktadır. Bu durum yeni bir uygulama gerektirdiği için ilaçlama fiyatlarını etkilemektedir. Ev ilaçlama fiyatları ile ilgili olarak son ve önemli koşul ise kapalı ve açık mekanlarda toplam kullanacak ilaç miktarı ev ilaçlama fiyatlarını doğrudan etkilemektedir.

[/su_spoiler]

[su_spoiler title=”Ev İlaçlama Sonrası Temizlik”]

Ev İlaçlama sonrası temizlik işlemlerinde izlenmesi gereken önemli adımların olduğu bilinmelidir. Ev ilaçlama sonrasında temizlik işlemleri yapılan ilaçlamanın türüne göre değişiklik arz etmektedir. İlaçlama öncesinde raflara ve dolaplara kaldırılan araç ve gereçler yıkanarak tekrar dezenfekte edilmelidir. Bunun yanında yastık, yorgan, nevresim, halı, battaniye, çocukların oyuncakları yıkanarak temizlenmeleridir.

Ev ilaçlama sonrası temizlik işlemlerinde en dikkat çeken ve en önemli olan aşama, ilaçlamadan sonra zeminde, koltuk kenarları, duvar dipleri, buzdolabı arkası gibi alanlarda ıslak temizliğin yapılmamasıdır. Ev havalandırıldıktan sonra ortalama 3 ila 5 gün arasında bu alanlarda ıslak temizlik yapılmaması ön görülmektedir.

[/su_spoiler]

[su_spoiler title=”Ev İlaçlama Zararları”]

Ev ilaçlama zararları elbette bulunmaktadır. Ancak bu zararın boyutu ve ilaçlama uygulamasının türü, hangi şirketler aracılığı ile yapıldığı, ilaçların korsan olup olmadığı değerlendirildikten sonra karar verilmesi gereken bir süreçtir. Ev ilaçlama; haşere ve kemirgen çeşitlerinin ilaçlama yapılarak kontrol altına alınması ve yaşam alanlarımızdan doğrudan temizlenmesine yönelik çalışmalardır.

Eğer, ilaçlama işlemlerini hiç tanımadığınız, adını ilk ke z işittiğiniz kimyasal değeri yüksek olan ilaçlarla yaptırırsanız işte bu noktada, yaşam alanlarınızın kalitesi düşer. Çevrede zararlı olmayan canlı türleri bu ilaçlardan zehirlenebilir. Duvar, pencere ve zeminlerde ilaç lekeleri oluşabilir. Ayrıca bu talihsiz ilaçlama sonucu evcil hayvanlarınız ve sevdikleriniz zarar görebilir. Bu yüzden profesyonel haşere ilaçlamayı tercih etmeniz ön görülmektedir.

[/su_spoiler]

[su_spoiler title=”Ev İlaçlama Ücretleri”]

Ev ilaçlama ücretleri sıklıkla sorulan ve merak edilen sorular arasındadır. Ev ilaçlama pahalı mıdır? Yoksa bireysel olarak ilaç satın alarak bu işin üstesinden gelinebilir mi? Uzmanlarımızın bu konuda önerisi ilk defa ev ilaçlama durumu ile karşı karşıya kalanlar üzerinde yorumu oldukça etkili ve doğru bir karardır.

Dışarıdan satın alacağınız ilacın parası, emeğiniz ve zahmetler her zaman için olumlu sonuçlar doğurmamaktadır. Çünkü satın almış olduğunuz ilaçların korsan olma olasılığı yüksektir. Bunun yanında ilacın ne kadar dozda kullanılacağının bilinmemesi gıda zehirlenmelerine de neden olmaktadır. İlaç parası, emeğiniz ve hastane masrafı, ilaçlar size pahalıya patlayabilir. Bu yüzden ev ilaçlama ücretleri ilaçlama şirketi aracılığı ile yapıldığında daha karlı bir süreçtir.

[/su_spoiler]

[su_spoiler title=”Ev İlaçlama İlaçları”]

Ev ilaçlama ilaçları genellikle günümüz teknolojisi web siteleri üzerinden satışa sunulmaktadır. Ev ilaçları zirai marketlerde, eczanelerde, bazı durumlarda aktarlarda da bulunabilmektedir. İlaçlama şirketimiz Bayer firmasının güçlü ve etkili ilaçlarını tercih etmektedir. Eğer ilaç satın alma durumunuz olursa, bu markaları tercih edebilirsiniz. Ancak tüm haşerelere karşı en etkili ilaçlama yöntemi ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır. Aksi halde ilaçlamanın hiçbir etkisi olmayacaktır.

Ev ilaçlama ilaçları satın alınırken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de, yırtık ve ambalajı düzgün olmayan ilaçların tercih edilememesi durumudur.

[/su_spoiler]

[su_spoiler title=”Ev İlaçlama Yöntemleri”]

Ev ilaçlama yöntemleri, ev içinde ve dışında bulunan haşerelerin türüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Haşere ve kemirgen türlerinin kontrol altına alınma süreçlerinde farklı mücadele yöntemleri kullanılmaktadır. Bu yöntemler; sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama ve fare istasyonlarıdır.

Ev ilaçlama yöntemlerinde böcek türleri için ve bu böceklerin yuvalandıkları alanlar için ilaçlama uygulamaları ikinci kez tekrar edilebilmektedir. Bu duruma neden olan etken, yumurta halinde olan yavru ve lavraların etkisiz hale getirilmesi amaçlanmaktadır. Ev ilaçlama yöntemleri ve daha fazlası için Öz Böcek ilaçlama şirketimizi 7/24 arayarak mücadele ve kontrol altına alma süreçlerimiz hakkında bilgi alabilir ve ilaçlama yaptırmak için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

[/su_spoiler]

[/su_accordion]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba, ilaçlama hakkında bilgi almak için mesaj yazabilirsiniz.
Powered by