Esenyurt Böcek İlaçlama

Tüm semtlerde kesintisiz hizmet anlayışı ile Esenyurt böcek ilaçlama şubemizle hizmetinizdeyiz.  İstanbul’da bulunan her ilçeye sağladığımız hizmetler sayesinde, il genelinde insan sağlığını koruduğumuz gibi Esenyurt ilçesinde de güvenilir hizmetlerimizi devam ettirmektedir.

Böceklerin Oluşturabileceği Sorunlar

Haşere ile mücadele işlemleri, yalnız görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak için yapılmamaktadır. Asıl amaç, insan ve çevre sağlığını korumaktır. Çünkü haşereler ve kemirgenler, zararlı bakterileri insanların yaşam alanlarına yayan canlılardır. Yaşam alanlarına yaydıkları bakteriler, başta insanlar olmak üzere birçok canlının sağlığını tehlikeye atmaktadır. Bulaşıcı olma özelliğine sahip olan hastalıkların, yayılmasında en büyük rolü haşereler ve fareler oynamaktadır. Bu yüzden yaşam alanlarında böceklerden kurtulmak, hayati önem taşımaktadır.

Esenyurt böcek ilaçlama şubemizin, uzman personelleri de bunun bilinci ile hareket etmektedir. Bunun için en kaliteli ilaçlarla ve garantili yöntemlerle uygulama yapmaktadır. Personellerimizin uyguladığı işlemler, birçok alanda %100 başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Garantili Yöntemlerle Kontrol Altına Alınan Haşere Türleri

İnsektisit, rodentisit ilaçlar kullanarak, sıçan, karafatma, akar, bit, kırkayak, tatarcık, mite, örümcek, güve, çıyan, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, uyuz böceği, sivrisinek, Amerikan/ Alman hamam böceği, kulağakaçan böceği, kalorifer böceği, tesbih böceği, gümüş böceği, kene, eşek arısı, akrep, yılan, karınca, tahtakurusu, kakalak, hamam böceği, çekirge, kertenkele, yaban arısı, halı böceği,  salyangoz,  pire, tahtakurdu, sinek, mayt gibi haşere ve kemirgen türlerini kontrolümüz altına almaktayız.

7/24 Hizmet Verdiğimiz Alanlar

  • Ardıçevler
  • Haramidere
  • İncirtepe
  • Kıraç
  • Mehterçeşme
  • Saadetdere

Servislerimiz tüm semtlerde ve mahallelerde 7/24 hizmet vermektedir. Aralıksız olarak verdiğimiz hizmetler, ilçedeki refah düzeyini yükseltmektedir.  Esenyurt haşere ilaçlama hizmetlerimiz, haşere ve fare türlerinin tümünde ekonomik ücretlerle uygulanmaktadır.

Esenyurt böcek ilaçlama fiyatlarımız ilaç miktarına ve de metrekare hesabına göre verilir. Esenyurt fare ilaçlama hizmetlerimiz için bizi 7/24 arayarak detaylı bilgi isteyebilir veya ilaçlama yaptırmak için randevu alabilirsiniz.

Esenyurt’ta Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir