Şişli Esentepe Böcek İlaçlama

Esentepe mahallesi Şişli ilçesinde yer almaktadır. İstanbul’un en hareketli ve yoğun caddelerinden olan Büyükdere caddesinin bir kısmı Esentepe mahallesinden geçmektedir. Esentepe mahallesinde oluşan tüm böcek ve haşere problemleriyle Esentepe böcek ilaçlama servisi olarak ilgilenmekteyiz. Esentepe böcek ilaçlama servisi, tüm haşere ve fare türlerini etkisiz hale getirmektedir.

YAŞAM ALANLARIMIZDA KARŞIMIZA ÇIKACAK HAŞERE VE FARE TÜRLERİ NELERDİR?

Yaşam sürdüğümüz alanlar içinde neredeyse çoğu böcek ve fare türünü görmek mümkündür. Çünkü böcek ve fare türleri insanlara, insanların yaşadıkları ortamlara, eşyalara ve yedikleri besinlere ilgi duyarlar.

Yaşam alanlarınızda şimdi sayacağımız böcek ve fare türlerinden en az birine, bir kez dahi olsa rastlamanız mümkündür.

Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, kene, bit, pire, sinek, sivrisinek, çıyan, tahtakurusu, tahtakurdu, halı böceği, tespih böceği, lağım faresi, çatı faresi, karınca, örümcek, fındık faresi, kakalak, salyangoz, kulağakaçan böceği, gümüş böceği, tarla faresi, mite, tatarcık, çıyan, kırkayak, kertenkele, yılan, güve, çekirge, danaburnu, sıçan, karafatma…

 

BÖCEK VE FARE TÜRLERİNE KARŞI HANGİ İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ KULLANILIR?

Böcek ve fare türlerinin ortamdaki yoğunluğuna ve türüne göre belirlenen ilaçlama yöntemleri;

  • Jel ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare istasyonları

İLAÇLAMA YAPTIRMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

Esentepe böcek ilaçlama şirketi olarak haşere ve fare problemlerinizi uzman kadromuz eşliğinde çözmekteyiz. Firmamız yıllardır süren haşere ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarını profesyonel bir şekilde sürdürmektedir. Esentepe böcek ilaçlama firmasından hizmet almak için bize ulaşarak sizin belirlediğiniz bir gün ve saati belirtmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir