Ekonomik Çeşme Böcek İlaçlama

İzmir Çeşme böcek ilaçlama servisi Öz Böcek İlaçlama Firmasının Çeşme’deki bir ilaçlama şubesidir. Öz böcek ilaçlama İzmir, İstanbul ve Kocaeli illerinde %100 kalıcı ilaçlama uygulamaları yapar. Firmamız Çeşme böcek ilaçlama servisi olarak 20 yılı aşkın bir zamandır ilçede bit, tatarcık, kene, pire, fare, tahta kurdu, tahta kurusu, çekirge, salyangoz, sümüklü böcek, hamam böceği, kalorifer böceği, kakalak, kara sinek…vb tüm insana zarar veren haşere, böcek ve kemirgenin yaşam ortamlarımızdan arındırılması için etkili ve sağlıklı ilaçlamalar yapar. Çeşme haşere ilaçlama servisi olarak tüm ilaçlama uygulamalarımız Sağlık Bakanlığı onayı ile olmaktadır. Kullandığımız ilaçlarda kansorejen madde içeriği olan hiçbir kimyasal kullanılmamaktadır; bitkisel ilaçlardır. Haşere ilaçlamaları Çeşme ilçesinde tüm kapalı ve açık alanlarda, özenle ve dikkatli bir şekilde uygulanır. İlaçlama için randevu oluşturduğunuzda müşteri temsilcilerimiz sizden ilaçlama yapılacak alanın kullanım özellikleri ve mevcut haşere, böcek veya kemirgenin türünün ne olduğu hakkında bilgi alacaklardır. İlaçlama ekiplerimiz ilaçlama yapmadan önce ve yaptıktan sonra nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında sizi bilgilendireceklerdir.
Çeşme fare ilaçlama servisi olarak farenin türüne göre uygulamalar yapmaktayız. Lağım faresi, ev faresi, fındık faresi, ağaç faresi, tarla faresi, kör fare insanların yaşadığı ortamlarda sıkça karşılaştıkları fare türlerindendir. Tehlikeli canlılardır. İdrarlarını bırakarak başka farelere de yol gösterirler; besin kaynakları çok zengin ve çeşitlidir. Hemen hemen her şeyi kemirirler ve birçok şeyi besin kaynağı olarak tüketebilirler. Maddi zararları olduğu kadar sağlığımız açısından oldukça endişe vericidirler.

Çeşme böcek ilaçlama olarak halkımıza bu zararlı canlıların farkedildiği anda müdahale edilmesinin ilaçlama işleminin tesiri açısından çok önemli olduğunu belirtmek isteriz. Çünkü haşere, böcek ve farelerin ortak özellikleri çok fazla sayıda olmaları ve her yerde çok rahat barınabilmeleridir.

Çeşme böcek ilaçlama fiyatları için şunu söyleyebiliriz: İlaçlama yapılacak alanın kaç metrekare olduğu ve ne kadar ilaç kullanılacağı fiyatları belirlemektedir. Dilerseniz çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamızı 7/24 arayarak ilaçlama için randevu oluşturabilir ya da sormak istediğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir