Deri Böceği İlaçlama

Deri böceği, gözle fark edilmekte zorlanılacak küçük bir haşeredir. Çeşitli türlere sahip olan deri böceklerinin en çok bilinen zararlı türü, Uyuz böceğidir. Deri böceklerinin en çok görüldüğü alanlar deri fabrikaları, eşya mağazası ve depolarıdır. İçerisinde bulunduğu alanda var olan eşyaları kemirerek kullanılmaz hale dönüştüren bu böceklerin önlem alınmadığı takdirde zararları büyüktür. Deri böceklerinin dişleri oldukça keskindir. Deri böceği ile mücadelede alınacak en etkili önlem yolu deri böceği ilaçlama uygulamaları ile mümkündür.

Deri böceğinden kurtulmak için çeşitli ilaçlama yöntemleri kullanılmaktadır. Firmamız tarafından yüksek kalitede kullanılan ilaçlarımız, TSE etiketli ürünler olup insan ve doğa sağlığına dosttur. Deri böceği ilaçlama ve haşere ilaçlama uygulamalarımızın tümü 7 gün 24 saat gerçekleşmektedir.

Deri böceği ilaçlama yöntemlerinde kullanılan teknikler;

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama

İlaçlama yöntemlerimiz deri böceğinin bulunduğu alana ve yoğunluğa göre uzman ilaçlama personellerimiz tarafınca belirlenmektedir. İletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşarak gün boyu hizmet talep edebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba, ilaçlama hakkında bilgi almak için mesaj yazabilirsiniz.
Powered by