Cumhuriyet İlaçlama

İstanbul dünyanın 23.Metropol şehirleri arasına girmiştir. İstanbul da nüfus yoğunluğunun fazla olduğu çok sayıda ilçe bulunmaktadır. Küçükçekmece ilçesi yoğun sanayi bölgeleri arasında yer alır. Küçükçekmece ilçesi, esasen yoğun bir sanayi bölgesi niteliğindedir. İlçede 200’ün üzerinde büyük ticari siteler, fabrika ile ilçe sınırlarında bulunan Belediye’ye kayıtlı yaklaşık 10.000 atölye yer almaktadır.

Firmamız Küçükçekmece ilçesinin bir semti olan Cumhuriyet ilaçlama servisiyle sizlere 7 gün 24 saat haşere ve kemirgenlere karşı ilaçlama hizmeti sunmaktadır.Nüfusun yoğun olduğu yerleşim alanlarında haşere ve kemirgenlere sıklıkla rastlanmaktadır. Özellikle toplu yaşam alanların da okul, hastane, fabrika gibi alanlarda haşere ve kemirgenlere karşı ilaçlama uygulaması sıklıkla yapılmaktadır.

Cumhuriyet ilaçlama servisi yaşam alanlarınızda karşınıza çıkan; bit, pire, tahtakurusu, halı böceği, akrep, çıyan, yılan, tahtakurdu, ağaç kurdu, sinek, sivrisinek, arı, kene, güve, çekirge, salyangoz, kakalak, tespih böceği, karınca, örümcek, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, tarla faresi gibi tüm haşere türlerine karşı ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Haşereler insanlara ve çevreye ciddi zararlar verirler. Küçük sandığınız bir böcek bile ölümle sonuçlanan vakalara neden olabilmektedir. Örneğin; kene kan emerek beslenen bir canlı türüdür. Üzerinde bulunduğu canlının kanını emme esnasında deri altına saplanarak canlı üzerinde kalabilir. Kene taşıdığı virüsü üzerinde bulunduğu canlının kanına akıtarak kırım Kongo Hemorajik ateşi hastalığına neden olmaktadır. Geçmiş zamanlarda kırım Kongo Hemorajik ateşi hastalığı nedeniyle çok sayıda insan hayatını kaybetmiştir. Hayatını kaybeden çoğu insan ise bireysel yöntemlerle kenelerden kurtulmaya, vücuduna yapışan keneleri kendi yöntemleriyle çıkarmaya çalışan kişilerdir. Dolayısıyla haşere ve kemirgenlerle bireysel olarak mücadele etmek en az haşereler kadar tehlikeli olabilmektedir.

Cumhuriyet ilaçlama servisi kesintisiz olarak açık kapalı her alanda haşere ve kemirgenlere karşı en kaliteli ilaçlama servisini sizlere sunmaktadır.

  • Jel ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama

Haşere ve kemirgenlerin türüne ve ilaçlama yapılacak alanın durumuna göre uzman ekiplerimiz en uygun ilaçlama yöntemini belirleyerek sizlere bilgi vermektedir. Cumhuriyet ilaçlama servisi ile irtibata geçtiğiniz takdirde haşere ve kemirgenlerden güvenli bir şekilde kurtulmanız mümkündür.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir