Çekmeköy Böcek İlaçlama

Firmamızın Kocaeli, İzmir ve İstanbul’a bağlı bulunan tüm ilçelerde şubesi bulunur.

Çekmeköy böcek ilaçlama şubesi tarafından, ilçede bulunan bütün semtlere sağlanan servislerimiz de, her semtte ve her mahallede kaliteli hizmet vermektedir. Ayrıca Çekmeköy böcek ilaçlama hizmetlerimiz tarafından uygulanan fiyatlar da, müşteri memnuniyetini sağlayacak şekildedir.

Kesintisiz Hizmet Verdiğimiz Semtler

  • Alemdağ
  • Ömerli
  • Taşdelen

Ayrıca ilçeye bağlı bulunan civar köylerde de hizmet vermekteyiz.

İlaçlamanın Önemi

Yeşil alanların yoğunlukta olduğu ilçede birçok haşere türü bulunmaktadır. Doğal alanlarda yuva yapan haşereler, kısa sürede üredikleri için civar binalara kolaylıkla yayılabilirler.

Haşerelerin, kemirgenlerin ve parazitlerin birçok türü yeşilliklerle, bitkilerle beslenmektedir. Bahçelerde bulunan birçok sebzeye ve bitkiye zarar veren böceklerden en kısa sürede kurtulmak gerekmektedir. Yoksa hem tarlalardaki ekinler, hem bahçelerdeki bitkiler tahrip olacak, hem de civar binalardan evlerimize giren haşereler insan sağlığına ciddi şekilde zarar verecektir. Bu yüzden ilçede haşere ile mücadele etmenin önemi büyüktür. Çekmeköy haşere ilaçlama fiyatları için firmamızı 7/24 arayarak bilgi alabilirsiniz. 

İlçede Bulunan Haşere ve Fare Türleri

Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, karınca, mayt, tatarcık, tatarcık, eşek arısı, salyangoz, kertenkele, akar, tahtakurdu, kalorifer böceği, halı böceği,  güve, yaban arısı, çıyan, kene, bit, kakalak, uyuz böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, mite, gümüş böceği, karafatma, çekirge, akrep, sivrisinek, tahtakurusu, kulağakaçan böceği, pire, tesbih böceği, örümcek, sinek, kırkayak, sıçan, yılan.

Çekmeköy fare ilaçlama servislerimiz, bu haşere ve fare türlerinin tümünü garantili yöntemlerle kontrol altına almaktadır. Alan ölçümleri ve kullanılacak ilaç miktarına göre belirlenen fiyatlarımız tüm Çekmeköy’de bu usulle uygulanmaktadır.

Çekmeköy‘de Haşere İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir